Wpis z mikrobloga

@cadet: @kanapkaznutella: no bo faktycznie tak wygląda z drugiej strony, natomiast z tamtej jest tylko znak o jednokierunkowej i skąd kierowca ma wiedzieć, ze z drugiej strony jest zakaz wjazdu nie dotyczacy komunikacji miejskiej, a nie, ze autobusiarz cisnie pod prad?
  • Odpowiedz
  • 0
@errorek95 A jak powinna być oznakowana taka droga? Swoją drogą autor nagrania mówi jednokierunkową pod prąd autobus miejski, a dlaczego nie powiedział że jednokierunkowa z dozwolonym wjazdem autobusów jedzie autobus, tylko ewidentnie wskazuje na brak znajomości przepisów przez kierowcę. Jak dla mnie zanim zacznie się kogoś oczerniac to powinno najpierw się sprawdzić czy ma się rację.
  • Odpowiedz
@kanapkaznutella: pod znakiem o drodze jednokierunkowej powinna być taka sama tabliczka jak po drugiej stronie, "nie dotyczy komunikacji miejskiej. i to by rozwiązało sprawę, a jeśli ja bym wjeżdżał w drogę jednokierunkową i z przeciwka jechałby autobus to tak samo bym stwierdził, że jakiś debil. nie mam obowiązku objeżdżania tego miejsca z 10 stron, znaki mają być czytelne i jasne.
  • Odpowiedz
  • 1
@errorek95 wiesz idąc dziś do sklepu zrobiłam zdjęcie znaku o tak jako ciekawostkę. Wydaje mi się że na tym przykładzie widać że każdy kij ma dwa końce a nie każdy kierowca autobusu to debil lub Ukrainiec który nie podumal. No ale cóż natura człowieka staje się w dzisiejszych czasach brak życzliwości i obrażanie innych oraz wszechobecna rozszczeniowosc.
  • Odpowiedz