Wpis z mikrobloga

@rorf46: To się spakuj i wyjedź za granicę jak ci nie pasuje.
Mi się żyje dostatnio w tym kraju i nie mam zamiaru go zmieniać. I #!$%@? mam w waszą politykę bo w tym kraju od kiedy żyje jest tak samo i nie ma czym się emocjonować. Proste jak #!$%@?, że jak chcesz wygrać wybory musisz dać zanętę a emocje macie jak na grzybobraniu.
Pieniądze nie biorą się z chodzenia na
@wonsztibijski: ja na pewno nie zmienię kraju z wielu powodów, żyje mi się także bardzo dobrze, ale trzeba być ignorantem, żeby myśleć tak jak ty. To nic, że pisowcy niszczą samorządy, sądy, zawłaszczają każdy obszar i upolityczniają go, masakra...
@rorf46 nie oglądam telewizji. Jak już czytam jakieś informacje to na stronie lokalnej gazety bo są tam rzeczy, które mają jakiś wpływ jak remont drogi czy budowa jakiegoś obiektu czy jakieś wydarzenia kulturalne.
Po za tym już 5 lat temu straszyli katastrofa gospodarczą jak PIS będzie rządzić i to samo mówili zanim PO objęło rządy.
Katastrofy gospodarczej nie ma i żyje się coraz lepiej z roku na rok niezależnie od strony, która
@fajkonos ZUS rośnie bo musi rosnąć bo jakoś trzeba pokryć to do czego zobowiązało się Państwo a z tego problemu nie ma dobrego wyjścia bo pieniądze tak czy inaczej komuś trzeba zabrać pytanie komu. Zabierają każdemu po trochę podwyższając składki ale są do tego zmuszeni. Emerytów coraz więcej a składek wpływa coraz mniej.
Inflacja jest na niskim poziomie to są dane ogólnodostępne i nie powoduje spadku ratingu.
O jakiej inflacji mówisz ile
@rorf46 prowadzę firmę, która zajmuje się oprogramowaniem dla księgowości i systemami kasowymi, robiłem to już w liceum i od tamtej pory jest tylko lepiej a perspektywy są świetne choćby ze względu na popularyzację kas samoobsługowych.
Zarabiam coraz więcej mimo, że ZUS rośnie.
@rorf46: ostatnim razem krzyczales ze ja na bank nie mam firmy, teraz to samo piszesz do Wonsza, kiedy w koncu zrozumiesz, ze masz urojenia i fobie na punkcie PISu i to, ze w tvnie podali, ze zaden przedsiebiorca ich nie popiera, to tylko twoje fanaberie ktore ci wlano glowy? #!$%@? nas obchodza twoje sady ktore jak ssaly takk ssaja i beda ssac niezaleznie kto rzadzi. Wyjdz z domu wylacz propagande zajmij
@RafonRafonEssa: chyba sam doskonale widzisz, że chłop nie interesuje się polityką, dlatego też darowałem sobie kontynuowanie tej rozmowy. Fakty są takie, że ja prowadząc firmę też nie utraciłem wiele pod rządami pisu, bo nic nie zmieniali oprócz podwyżek zusu, ale interesuje mnie coś więcej niż czubek własnego nosa. To jest właśnie podejście „#!$%@? nas obchodza twoje sady”. I jak ja mam z takimi prymitywami rozmawiać?