Wpis z mikrobloga

Panowie, jako że tutaj lata wychowywałem się z wami (bardziej pasywnie, niż aktywnie - #nba to mój jedyny tag który faktycznie przeglądam). Chciałbym wam podpowiedzieć w jaki sposób oglądać mecze league pass za 60(czy coś - nie pamietam) PLN za cały rok.

*Ściągamy jakiegoś VPN, jest od cholery darmowych, ja mogę polecieć NordVPN (na komórkę - później i tak stream leci przez chromecast).
*Kupujemy na allegro z dowolnej aukcji konto premium na rok, np.:
https://allegro.pl/oferta/nordvpn-nord-vpn-1-rok-365-dni-bez-limitu-8506926951 (nie znam typa, nie kupowałem tutaj, 1st link - upewnijcie się, że to działa)
* Ściągamy NBA League passa
* Włączamy NordVPN
* Łączymy się z dowolnym (najszybszym) serwerem w Indiach
* Włączamy league passa, rejestrujemy się (jak jesteśmy zarejestrowani to po prostu wchodzmyi w kupienie NBA League pass)
* Kupujemy League Passa, ceny które mamy podane są w rupiach, czyli koszt ok. 60 PLN za rok (proszę o weryfikacje w komentarzach)
* W ustawieniach ukrywamy wyniki i cieszymy się oglądaniem meczy / live / download
* Przed każdym włączeniem NBA League Passa, włączamy NordVPN i łączymy się z Indiami.

Dwie noce i poranki na recapach za mną. Działa.

#nba
  • 9
  • Odpowiedz
@dunno * Przed każdym włączeniem NBA League Passa, włączamy NordVPN i łączymy się z Indiami.

na speedtescie pokazuje prędkość ok 7mb/s z Indii, czy to wystarczy żeby ogladac w dobrej jakości bez lagów?
  • Odpowiedz