Wpis z mikrobloga

Wczoraj oddalem lapka do czyszczenia i wymiany klawiatury i gościu z serwisu zrobil mi to tak, że wentylator bzyczy, a naciskanie klawiszy po lewej stronie wzmaga to bzyczenie, ak jakby klawiatura ocierala sie o wentylator. Chce tam pojsc. Co poweidziec gosciowi z serwisu, zeby to naprawil?

Dodam ze ejszcze rpzez telefon mi mowil ze wentylator jest troche wyrobiony i jakby przeszkadzal halas to mzona wymienic - 30zl(wentykator) 70robota. A ja myslalem ze chodzi mi o to ze moze szumi glosno, a nie ze cos #!$%@? i brzęczy

#pytanie #pytaniedoeksperta
lastro - Wczoraj oddalem lapka do czyszczenia i wymiany klawiatury i gościu z serwisu...
  • 35
@abrawu: Jak tam pojde to musze miec jakies twarde argumenty, bo jestem niepewny siebie i zeby mnie nie przykrył jakimiś swoimi argumentami, ze np. klawiatury nie dalo sie inaczej (bo w tej najlepiej byloby wymienic caly palmester) albo ze wentylator stary i tak sie musialo stac przy przedmuchiwaniu
zobacz czy on w ogóle się kręci (dmucha). Jeżeli oddając nie było tego brzęczenia to nie ma nad czym debatować. Reklamuj. Niech naprawią bez ponoszenia kosztów albo niech zrobią jak było i oddadzą hajs


@maseczjuset: Gościu przez telefon mi gadal o hałasie (ale myslalem ze standardowym a nie brzeczenie) wentylatora i mowil, ze to przez starość. I jak ja z nim bede dyskutował?
@maseczjuset: Ojciec byl odebrac po drodze z pracy. Teraz do niego dzwonilem, to mowil ze nie dawali mu paragonu. No i gosciu jak dzwonil do mnie ze laptop juz gotowy, to prosil zeby gotowke sobie przygotować, wiec nie wiem, moze na czarno to zrobił?
@maseczjuset
@szulmack
@abrawu W koncu to zalatwilem, ale mialem takie opory zeby sie o to upominac ze az godzine krązylem kolo tego swrwisu.

Gadka byla taka:

Mowie ze cos jest chyba zle robione bo przy naciskanou klawiszy klawiatura sie ugina i brzeczy wiec chyba ociera o wentylator

On na to cos w stylu, ze mowilem Panu, ze to sie joe da tak dobrze zrobic bo to kest tak zrobione ze cos tam
@lastro: #!$%@? głupoty typ w #!$%@?. Ludzie to c00rvy jednak. ile by mu to zajęło rozłożyć, dokręcić, sprawdzić czy kable nie wadzą o wentyl i ewentualnie do wentylatora napuścić trochę oleju do drukarek. no #!$%@? z 45 minut maks nawet jak laptop się #!$%@? rozkłada. Ale nie. trzeba ludzi na koszty ciągnąć. Szczególnie, że to jego wina.