Wpis z mikrobloga

@Lipwig: Miałem już kiedyś robione usg jąder i nerek (mam kamienie nerkowe). Od jakiegoś czasu mnie na zmiane #!$%@?ły oba jądra z promieniowaniem na podbrzusze (myslałem że przez kamienie), i na uda (to wykluczyło kamienie), ale w tym wszystkim jest jedna wazna rzecz, mam ostatnio problemy z odcinkiem lędźwiowym i wszystko wskazuje że te posrane promieniujące bóle biorą się właśnie stąd. Cóż, niedługo do lekarza.
@BotRekrutacyjny:
1) to sie ponoc czesto zdarza [reakcja na dotyk]
2) normalny lekarz jest profesjonalista niezaleznie od plci. Bedzie robic problem to ja ustaw do pionu.
3) mi osobiscie nigdy u lekarza nie dygal, zawsze czulem sie z tym w #!$%@? niekomfortowo ze dotyka mnie w penis i okolice ktos obcy.
Chętnie się doksztalce


@Der_urologe: Ja również. Taką diagnozę wystawił mi urolog po zrobieniu USG (było czysto) i stwierdzeniu, że ból lewego jądra i pachwiny powodowała zła pozycja na rowerze szosowym i przy komputerze, w efekcie czego następowało przeciąźenie mięśni pleców. Mogę poszukać wyniki diagnozy.
@lunga: witaj w moim świecie. Cystoskopia to tylko początek. Potrafię wkładać cewniki o przekątnej otworu 2 cm do cewki. Przebija się na małym znieczuleniu miejscowym przez brzuch do pęcherza. I wiele innych rzeczy.
@Der_urologe: Mnie od tygodnia boli prawe, czasem dość mocno, z tym że już z 4-5 razy miałem przeciążone jakieś tam mięśnie i zawsze promieniowało mi to do jąder, czasem ból ustępuje sam i znika, czasem boli przez chwile lewe, jutro rodzinny w czwartek urolog bo mam już czarne myśli.
@Lipwig: albo to jest bardzo dalekie uproszczenie albo chodzi o to że zyla od lewego jądra prowadzi do żyły nerki przez to przy stanu lub sporcie może dochodzić do zwrotu krwi i żylaków pierwszego stopnia nadgorza jądra i przez to do bólu.
Varicocele testistis. Może o to mu chodziło.
chodzi o to że zyla od lewego jądra prowadzi do żyły nerki przez to przy stanu lub sporcie może dochodzić do zwrotu krwi i żylaków pierwszego stopnia nadgorza jądra i przez to do bólu.

Varicocele testistis. Może o to mu chodziło.


@Der_urologe: O! Dokładnie to mi opowiadał urolog dodając, że tak trochę śmiesznie natura ukształtowała tamte rejony. Dzięki!