Wpis z mikrobloga

#teczowepaski

Dzisiaj ostatni raz próbowałem się z kimś umówić przez internet.

Nie wiem co jest nie tak z środowiskiem homo / bi w Polsce, może nie szukam tam gdzie trzeba albo z innych powodów moje wnioski nie są obiektywne, ale nasz rynek jest zwyczajnie obrzydliwy, z oblesnymi facetami. Nie chodzi mi o takie rzeczy jak wymóg sześciopaka na brzuchu albo 2 metry wzrostu, ale o pewnie styl i podejście do kwestii seksu.

Co drugi facet na portalu randkowym ma podwiniete, białe skarpetki do samej łydki i koniecznie przepocone albo brudne bo ich to podnieca. Pytaj się jaki masz rozmiar buta i czy oni mogą twoje, albo ty możesz wachac ich buty. Wrzucają zdjęcie obkesnych girow. Nudesy to najczęściej zdjęcia w nocy z lampą błyskowa, gdzie leżą na łóżku, odchylaja cottonworldy i pokazują zarośniętego fiutka w stanie spoczynku. Rzyg.

40 letni faceci w stringach i obcislych spodniach, albo w rajtkach i sukienkach. Wygolone nogi, fetysze z sikanien na siebie. Sebiksy w dresach których kręcą buty.

Ja nawet lubię te kilka kilogramów za dużo, nawet facetów z brzuchem. Starszych, młodszych, normalnych. Ale mam wrażenie że większość facetów bi czy homo, to zwyczajne przegrywy które poszły w stronę zboczen. Ewentualnie takie ordynarne pedalstwo, stereotypowy gej przedstawiany w skeczach kabaretowych.

Czy serio nie ma ludzi normalnych? Po którym nie widać z daleka że jest pedałem? Który nie ma obrzydliwych fetyszy i ubiera się normalnie?

Dajcie mi jakies namiary na aplikacje czy miejsca, gdzie można spotkać normalnych niebieskich, którzy wyglądają, zachowują się i są jak hetero szukający dziewczyny, ale żeby byli bi.
  • 15
Ewentualnie takie ordynarne pedalstwo, stereotypowy gej przedstawiany w skeczach kabaretowych

@TwinkB0y: oj no, można nie lubić, ale czy trzeba to piętnować? mało im się w tych skeczach i w ogóle w popkukturze obrywa?
@TwinkB0y: Ależ odczywiście, że idzie tam znaleźć normalnych chłopaków. Po prosto to szambo najbardziej śmierdzi i pojawia się na pierwszy rzut oka. Perełki są nieco schowane ;)
@wintour: no i gdzie tam masz o damskich ciuszkach? I nawet jakby, czujesz różnice między nastolatkiem zakładającym jakieś podkolanówki dla zabawy, a starym 50 letnim capem, który goli nogi, zakłada sukienkę i peruke?