Wpis z mikrobloga

@Naturmensch @retzev Jak miałem jakieś 17 lat, to w masce w domu miałem wybita szybkę. Spawarkę udało się od wujka pożyczyć, ale maski tez nie miał xD no i skończyło się jak się skończyło :D myśle, ze raczej spawanie bez maski to wynik sytuacji, w której jej nie ma i szybko trzeba coś ogarnąć, a nie celowe działanie

@Naturmensch: Najlepsze że nie pracuje jako spawacz tylko już w techbazie na praktykach banda tępych #!$%@?ów robiła takie maniany , im człowiek starszy tym więcej widzi i słyszy . Jak co drugi majster nie wie że podczas spawania powstaje promieniowanie i jaki skutek na zdrowie ma spawanie amelinium bez maski .
@poelo: Miałem tak samo xD znaczy nie ja tylko debil z którym byłem na praktykach to było typu "
@troflix: Ja bym nie spawał ocynku za wszystkie skarby świata bo jako spawacz gówno cie powinna obchodzić wada którą ktoś popełnił jeszcze przy produkcji elementu i istnieje coś takiego jak gwarancja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KierownikChoroszczy: ja tam mam #!$%@?, bo nie robie jako monter/spawacz, ale swojego czasu uswiadamialem chlopakow, ze robia se krzywde robiac to, co kaze robic majster debil. na szczescie powoli ludzie zaczynaja sie szanowac i jest j/w napisales. co wiecej, nawet saszka z wadimem tez juz powoli nie chca robic bez przestrzegania podstawowych przepisow bhp
@troflix: I bardzo dobrze rynek zaczyna się powoli sam naprawiać bo taki Janusz przedsiębiorca ,nie daje wynagrodzenia ze wzgledu na umiejętności czy doświadczenie tylko z powodu twojego pochodzenia co jest jak dla mnie #!$%@? bo imigrant chce zarobić normalnie a nie 45% mniej. Taka sytuacja jest w Angli gdzie Litwini i Polacy na sa traktowani jak bydło i co najlepsze sami się na to zgadzają ... nie dośc że sami na