Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kciuk14: myślę, że wyciąganie jakiś obrazków z neta po to aby generalizować i wciskać innym nie ich poglądy to ochyda. Na którym z tych zdjęć i w którym miejscu jest coś o edukacji seksualnej?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kciuk14: To może ja się wypowiem. Myślę że to jakiś cyrk który zdążył się #!$%@? wie gdzie.
Wiem za to gdzie w Polsce siostry zakonne lały dzieci w sierocińcu i kazały starszym gwałcić młodsze. Chcesz posłuchać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kciuk14: Tak mogę, jak tylko dostanę jakieś w miarę pewne info o tych mistycznych zagrożeniach bo na razie to wszystko opiera się na wklejaniu obrazków niewiadomego pochodzenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kciuk14: po pierwsze to ma się nijak do zdjęć powyżej.
Po drugie to jest jakiś jednostkowy przykład, który nie dotyczy Polski.
Po trzecie, tak to jest #!$%@?.

Tylko co z tego? To jest argument za czym? Za brakiem edukacji seksualnej? Kto stwierdził że edukacja seksualna oznacza kwestionowanie płci?
Może zastanówmy się nad konceptem tradycyjnej polskiej rodziny, którą ostatnio się stawia na takim piedestale. Rozumiem że jeden reportaż o alkoholiku lejącym żonę
  • Odpowiedz
#corranh To jest to samo zjawisko i to coraz częstsze na zachodzie. Powiem tak: Nie chcę tego gówna w Polsce. Z resztą wywodu generalnie się zgadzam. Katolickie brednie też mi przeszkadzają.
  • Odpowiedz