Wpis z mikrobloga

Misie i misiowe! Zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu (chciałabym poszerzyć swoją kolekcję selfie). I jak typowy #rozowypasek wizualnie podobają mi się te modele:
- Xiaomi redmi note 8 pro 6/128gb
- Xiaomi redmi 9T Pro 6/128
- Oppo Reno
No chyba że ktoś by mógł coś godnego polecić
Pozdrowienia i buziaczki
#szukamtelefonu #telefony #xiaomi #oppo
  • 12
  • Odpowiedz
@lubiekucyki: nie wiem,jutro będzie :D zamawiałem dopiero do paczkomatu wczoraj. Oglądałem testy/czytałem fora i ponoć w tej cenie-sztosik. Kupilem różowej bo korzysta z aparatu często -wiadomo instagram( ͡° ͜ʖ ͡°) a jej poczciwy p10lite już nie domaga:P,jak chcesz to po tygodniu użytkowania Ci więcej powiem :P ale nie jest to zapewe ta sama półka co Reno,czy 9T pro :)
  • Odpowiedz
@Perke: Po tygodniu użytkowania różowej odpowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale bardzo proszę,przypomnijcie się :) napisze Jej wnioski jako użytkownika standardowego:) zdjęcia,filmy,SMS,itp itd
  • Odpowiedz
@Perke: @lubiekucyki: w Opinii różowej po tygodniu:
to w ocenie baby
- super jest to, że jak np chce zadzownić do lekarza z interentu i wykręce numer to się pokazuje " dzwonie do przychodni takiej i takiej" i nie muszę zapisywać numeru telefonu
jak widzę, że ktoś dzownił i chce oddzwonić to zanim jest połączenie - możesz wybrać czy napisać wiaodmość mi to ułatwia prackę
super jest to, że jak
  • Odpowiedz
@konradus: bardzo dziękuję, hahaha czyli jest gitara, a czy on się nagrzewa jakoś nadmiernie ? Jest wiele testów na YT gdzie grzeje się, być może wezmę mi9 lite
  • Odpowiedz
@Perke: W ogole nie czuć grzania. Ja tam znalazłem informacje że on ma jakieś chłodzenie „woda” liquidcool. Ani razu na dłoniach nie poczułem żeby się grzał. Trochę pograłem, YouTube itp itd. Bateria jest sztosem w tym telefonie :P
  • Odpowiedz