Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1274
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@whitewolfik: Miras sprawa zmierza w złym kierunku. Rozważałeś sprzedanie całej działki gminie? Jak Ci ustanowią służebność to działka straci bardzo dużo na wartości i będzie bezużyteczna dla Ciebie. Niech Ci zapłacą za całą działkę jak za teren budowlany i chociaż tyle z tego będziesz miał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 613
@whitewolfik: Czekaj czekaj... Biegły #!$%@?ł opinię po całości, Ty wytknąłeś wszystkie błędy poświęcając na to swój cenny czas... I to jeszcze Ty masz temu bęcwałowi zapłacić 5 stówek? Ja bym go pozwał.
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: coś koło 5 pewnie będzie bo ostatni wpis sprzed pół roku gdzie ktoś wspominał o 4 latach. A ja tą sprawę pamiętam od początku () Myślałem że to dawno się skończyło ale jak widać trwa i trwać pewnie jeszcze będzie. Ciekawy jestem jak teraz tamten sąsiad wjeżdża do siebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@whitewolfik: a a a ale reforma sądownictwa, #!$%@? lewadztwo w somdah i w ogóle prosperity, jak Pan biodro powiedział.
Weź goń #!$%@?, w dupie mu się poprzewracało. To że jest urzędnikiem, nie znaczy że może traktować innych jak gówno.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Bover: Co? Koleś położył robotę po całości, nawet nie zainteresował się tematem, #!$%@? dane i jeszcze ma ktoś dopłacać żeby zrobił coś jak należy? Dobrze się czujesz? Ten pajac już raz pieniądze dostał, a nie wywiązał się z obowiązków. Powinien teraz to zrobić za darmo i w zębach przynieść z przeprosinami.
  • Odpowiedz