Wpis z mikrobloga

cała dzieciarnia z tego tagu mnie poblokowała, zwyzywała, na prośbę sensownych kontr argumentów zamilkła

ja pier... xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#konfederacja #korwin
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albo żyje z 1000€ miesięcznie na samozatrudnieniu z jakichś g0wno projektów bo ma szkołę i dyplomy, całe dnie się obija bo w tydzień zarobi hajs
  • Odpowiedz
@jacieniemog28 czytałem te twoje niektóre wpisy i w sumie zachowujesz się tak jak to opisał jakiś ziomeczek (niby masz jakąś tam wiedzę ale jest ona niepelna i uwazasz się za jakiegoś speca którym oczywiscie nie jesteś). widziałeś ty #!$%@?, a przepraszam dzieciaku nadwyżkę finansową jaką mają w Niemczech? W ogóle jak ty możesz porównywać Polskę z nimi xd w Niemczech w 2018 roku było to 58mld euro, w Polsce w czerwcu
  • Odpowiedz
@matekg: wypisujesz ogólniki jak twoi koledzy

1. polski kapitał nie istnieje bo polacy się sprzedają za grosze
2. nie, marża nie ma tu nic do rzeczy [patrz niemcy]
3. w niemczech wprowadzili minimalną na poziomie 1400€ przez robienie w ch0ja ludzi, czyli to samo co w polsce i nic się im nie stało mimo zapowiedzi
4. niemiecki kapitał ma 100 lat, polski się buduje więc to ty próbujesz porównywać, ja piszę jedynie o tym że w niemczech jest tak i tak i że polska powinna
  • Odpowiedz
Ogólnie państwo polskie zatrudnia 1 896 340 osób. Wynagrodzenia tej grupy pochłaniają 88 257 470 000 złotych rocznie.

^ praktycznie 10% niemieckiego
  • Odpowiedz
z tym że 500tys to urzedasy zamiast lekarzy, STĄD taki wysoki procent, bo pensje sie dublują co naturalne, stąd udział państwa maleje, jednak koszta są porównywalne
  • Odpowiedz
nie chce mi się szukać, zaraz cię dam na czarną

polska wydaje 22+%
niemcy 17+%

udział procentowy nie ma znaczenia
bo chodzi u nas po prostu o to kogo gdzie wsadzają
  • Odpowiedz
@jacieniemog28 no i zachowujesz się jak debil, nawet nie potrafisz napisać wszystkiego w jednym poscie. Zobacz sobie sektory prywatne, zobacz podatki od jakich kwot dopiero płacą Niemcy na przykładzie powiedzmy daniny solidarnościowej. Zobacz sobie jakie udogodnienia mają w Niemczech przedsiębiorcy a jak #!$%@? się Polaków w dupala bez mydła, poszerz swoje horyzonty może zostań przedsiebiorcą zobaczysz jak to u nas ślicznie wszystko hula. W sumie po #!$%@? się rozdrabniać zróbmy minimalną
  • Odpowiedz
"zobacz sobie"

iks de

ja to znam i stąd piszę o faktach, w polsce nikogo się nie je... bez mydła, my mamy mniejsze koszta niż niemcy, ale dla was to nie do przeskoczenia, nawet małe sklepiki osiedlowe jak są w niemczech to sobie radza
  • Odpowiedz
póki co to pis je...ie bez mydła karuzelami vatowskimi i w zasadzie to tyle
i nie, marża nie ma, bo niemcy mają kapitał na całym świecie + masa rzeczy pochodzi z chin
idź na zakupy, ceny te same tylko że w euro
  • Odpowiedz
  • 10
@jacieniemog28 wpierw dowiedz się czym jest merytoryczna dyskusja a później płacz na Mirko bo wychodzisz na pocieszne posmiewisko które przez łzy rozpaczy obraża innych by się trochę dowartościować
  • Odpowiedz
dziecko, piszesz o niemczech a kompletnie nie znasz tamtej gospodarki ani podatków

dlatego popieram 4tys minimalnej, by polski pracownik stał się konkurencyjny, by polski rynek w końcu miał uwolniony pieniądz w obiegu by opłacało się u nas inwestować pewniej, podatki to sprawa drugorzędna, niestety tez liczy się pewnośc inwestycji czego pis NIE OFERUJE

wasze niskie podatki to bujda na resorach
  • Odpowiedz