Wpis z mikrobloga

Jakie macie opinie o ikonie Carlosa 86? Zastanawiam się nad nim za icon swapy.
#fut
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mic1992: Kilka osób na tagu chwaliło się że go wybrało, ale według mnie to wyrzucenie tokenów w błoto. Większość osób celuje w Rio Ferdinanda i właśnie ta karta wydaje się mieć potencjał do grania w składach do końca żywota Fify 20.
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: nie ma czegos takiego jak wyrzucenie tokenow w bloto, niech kazdy gra czym mu to sprawia najwiecej frajdy a nie tym co mu da najlepsze wyniki bo pasuje do mety, ja osobiscie szukam zlotego srodka pomiedzy tym co lubie a tym co moze byc dobre w grze

@prodigi bierze carlosa wiec to musi byc dobry wybor a poza tym to byl znakomity pilkarz z naszego dziecinstwa, a w
  • Odpowiedz
@mic1992: Jak wyżej, zależy czy grasz dla przyjemności czy dla wyników, jeśli to pierwsze to bierz Carlosa lub inną kartę na którą masz ochote, jeśli dla wyników to wybieraj op karty którymi gra większość ludzi a carlosa odpuść i podążaj za hypem xD
  • Odpowiedz
Jestem raczej takim weekendowym graczem. A to będzie moja pierwsza ikona. Poza tym zawsze lubiłem Carlosa, więc tym bardziej będzie się fajnie grało.
  • Odpowiedz