Wpis z mikrobloga

@Theriope: wiadomo, szukają gdzie tylko się da :/ te filmiki tak właśnie są skonstruowane, albo na samym początku jest jakis znak i znika potem, a pytanie odnosi się do tego znaku, albo na samym końcu - uważnie oglądaj i na spokojnie odpowiadaj, bez pośpiechu i będzie dobrze ;) powodzenia i napisz jak było ;)
  • Odpowiedz
@Vasek: ale jeszcze 15 sekund na obejrzenie, chodziło mi żeby cały film dokładnie obejrzała i nie odpowiadała wcześniej, bo wydaje się, że zna odpowiedź :D
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: nie uważam się za zdolną w tym przypadku, aczkolwiek kto wie - jak się zestresuję i zacznę szybko odpowiadać, to kto wie!

@Vasek: dzięki! fakt, jest 20 sekund i czasami jest po prostu masakra, tu pytanie, tu odtwórz filmik, jeszcze niech się nie daj Boże zatnie, a na początku albo na samym końcu jest jakiś znak i... lipa :P
  • Odpowiedz
@Mowi: Film się odpala sam, później nie ma możliwości obejrzenia go jeszcze raz.

@Theriope: Czas się liczy od momentu, gdy filmik jest włączony. Film najpierw się ładuje w całości, dopiero później go odpalają. Albo najpierw jest 15 sekund na pytanie, później film, i odpowiedź. NIe pamiętam szczerze mówiąc, kumpel zdawał, to mi opowiadał jak to jest, a ja zapomniałem :< MIałem tego farta, że ja zdawałem na starych zasadach ;D
  • Odpowiedz
@Vasek: Mi tego nie mów, zdawałem i wiem ;)

@Theriope: Najpierw masz 20 sekund na zapoznanie się z pytaniem. Później włącza się filmik, po jego zakończeniu masz 15 sekund na odpowiedź. To wszystko ;)
  • Odpowiedz
@Vasek: @Mowi:

Zdałam! 97% Akurat w Kursancie teoretyczne są identyczne jak na płytach, które można u nich kupić - co prawda dostałam zupełnie nowe pytania, do których wczoraj nie dotarłam i szczerze myślałam, że obleję, a tu 97%. Masakra, bardzo się cieszę.
  • Odpowiedz