Wpis z mikrobloga

Uber Eats - darmowe dostawy przez 5 dni

Od dzisiaj, 14 października do piątku, 18 października możesz zamawiać ulubione dania z Uber Eats, nie płacąc za dostawę!

Sprawdź restauracje biorące udział w akcji, klikając w banner 'Darmowa dostawa z wybranych restauracji', wybierz, co tylko zechcesz i jedz taniej!

Kod: PAZDZIERNIKFD

Aby wprowadzić kod wystarczy w aplikacji UberEats w menu wybrać zakładkę Profil, następnie Promocje oraz nacisnąć Dodaj promocję, należy wpisać kod promocyjny oraz kliknąć Dodaj promocję.

Nie zamawiałeś jeszcze? Napisz mi prywatną wiadomość to Ci prześle kod na - 15 żł na pierwsze zamówienie :)

Dostępne w miastach: Aglomeracja Śląska, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Sopot, Warszawa, Wrocław, Łódź

Aplikacje: Uber Eats Google Play | Uber Eats AppStore

------
Aktualne opłacalne inne promocje:

1. Wynajęcie hotelu / mieszkania / pokoju przez Airbnb lub wykupienie Atrakcji Airbnb czyli (np. rejs łodzią, warsztaty kulinarne, wynajęcie przewodnika lub fotografa i setki innych) to mam kody ważne rok na około 214 zł dla nowych użytkowników :)
Odezwij się przez Prywatną Wiadomość to prześlę co i jak :)

2. Ok 75 zł do kieszeni - 15 funtów na dowolne usługi lub można wypłacić po prostu gotówkę w złotówkach z bankomatu za darmo + we wpisie też kod na PREMIUM o wartości 220 zł ! _Polecam :)

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()

------
Obserwuj tag #kodyodlubiekiedy (jest już nas tam 1104 mirków)

Zamieszczam na nim kody promocyjne do różnych usług, również dla obecnych użytkowników.
Zamieściłem już na nim kody, które pozwalają wynająć taniej hotele, pojeździć hulajnogą około 20 godzin za darmo, wypożyczać samochody na godzinny, a nawet odebrać ponad 240 zł w gotówce.

Część z tych kodów jest dalej aktywna - do odebrania jest równo 780 zł :) napisz prywatną wiadomość

Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy
#ubereats #promocje #kodyrabatowe chyba dobre promo również dla zwolenników #pizzaportal i #pysznepl
LubieKiedy - Uber Eats - darmowe dostawy przez 5 dni

Od dzisiaj, 14 października d...

źródło: comment_o1AQPz1zZ2xUOYraQNNXy7t4M7Sy766l.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
Kod 2 x 20 zł za zamówienie . Po zamówieniu otrzymujesz 2 x 20 zł na kolejne zamówienia . Polecam
Kod uber eats : eats-3pafak
  • Odpowiedz