Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kolejna recenzja premixu tym razem Cola od Vape Tech Poland. Przypominam mój tag do obserwowania/czarnolistowania #premixy2137 na którym będą się pojawiać recenzje premixów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest to mój absolutny faworyt i daily liquid który mogę pochłaniać litrami co widać po ilości pustych butli. Szukałem liquidu o smaku coli i zazwyczaj wszystkie propozycje to cola z jakimś dodatkiem, najczęściej coolady za którą nie przepadam. A Vape Tech Poland proponuje colę która w dodatku smakuje jak cola, może niekoniecznie jak napój ale produkt spożywczy który najbardziej kojarzy mi się z tym smakiem to lizaki Chupa Chups o smaku coli lub żelki Haribo o tym samym smaku. Jeśli chodzi o Dark Line to cała seria jest dosyć mocna ale Cola to zdecydowanie number one. Smak nie jest chemiczny, jest intensywny i orzeźwiający, dzięki tym premixom ograniczyłem spożywanie prawdziwej coli która zdrowa nie jest. Nie wyobrażam sobie kolejnego lata bez tych soczków bo na 30+ stopni w cieniu są idealne. Bez wahania mogę wystawić tutaj solidne 6/5 ponieważ prócz świetnego smaku dostajemy świetną cenę. Jest to sok budżetowy, dostępny w cenie 16 zł na Allegro i 20 zł stacjonarnie więc kupując go pierwszy raz nie oczekiwałem cudów a okazało się, że subiektywnie jest to najlepszy premix jaki vapowałem. Zawsze mam zapas chociaż jednej butelki. Opinie znajomych vaperów są w zasadzie takie same, ten liquid smakuje praktycznie każdemu. W lokalnym VCP ciężko go trafić bo szybko schodzi i jest bezkonkurencyjny, chyba tylko prawie 3 razy droższa Cola od Dinner Lady ma tutaj podjazd. Mocno zawiodłem się kupując Coca Cola od Vape Crew gdy akurat nie mieli Dark Line na stanie. Jest także mały minus, ten liquid to zdecydowanie killer grzałek ale mimo tego serdecznie polecam! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#epapierosy #epapieros #vape #premix #liquidy
imargam_2137 - Dzisiaj kolejna recenzja premixu tym razem Cola od Vape Tech Poland. P...

źródło: comment_YTUSvUx4cZMXj0dcFWbcRZIL37ueDvYD.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz