Wpis z mikrobloga

@moooka: jak sprawdzić? Właśnie zainstalowałem go sobie...

Update.

Nigdzie nie widzę informacji o ważności konta. więc chyba dłużej. acz jest to beta, więc ciężko powiedzieć.
  • Odpowiedz
@grzemach: A to może jeszcze nie aktywowałeś. Powinno normalnie być dodane Expires i ilość dni do końca, ale pewnie 90 (od aktywacji, na którą masz chyba tydzień)
  • Odpowiedz
@moooka: "activate Windows

Thanks, you're all done"

Więc jest aktywny. a tam ciągle nie ma informacji o dacie wygaśnięcia, więc pewnie będzie to rok... jak w większości preview, albo do czasu wypuszczenia pełnej, co nie wiadomo kiedy nastąpi.
  • Odpowiedz
@grzemach: To masz kupiony windows pewnie. Ja mówię o wersji testowej, sam taką mam i właśnie myślę o zainstalowaniu 8.1 Tylko się zastanawiam, czy mi się licznik dni zrestartuje ;/
  • Odpowiedz
@moooka: nie wydałbym na to badziewie pieniędzy (mowa o windows 8, windows 7 - mam kupiony, ale klucza nigdzie nie musiałem używać). jest pobrane prosto z serwer ms, z kodem który mam z tej samej strony (serwer MS) - wszystko za free.
  • Odpowiedz
@grzemach: To ja mam tak samo, może w win8.1 po prostu nie pokazuje tego czasu hm. Ale powiem Ci, że nie jest to takie straszne badziewie, szybko sie uruchamia i działa też szybko. Nowe menu start olewam i przechodzę od razu do pulpitu, jakoś mnie to nie denerwuje specjalnie.
  • Odpowiedz