Wpis z mikrobloga

Spójrzmy prawdzie w oczy. PiS ma sporą szansę na większość konstytucyjną. Sondaże wskazują ich poparcie na poziomie średnio około 46% http://ewybory.eu/sondaze/
W wyborach do europarlamentu mieli mniejsze poparcie w sondażach, a średnie niedoszacowanie wszystkich sondazowni sięgało około 5%. Jeśli to się powtórzy to jesteśmy w czarnej dupie.
Kłamczyński trafił na światową koniunkturę i to da mu władze.

#polityka #neuropa #4konserwy
  • 11
@Magma1: Panie, ja nie wiem w ogóle kto głosuje za pisem. Co nie rozmawiam z ludźmi to każdy anty, prawie niezależnie od wieku (niektórzy dziadkowie jeszcze za pis i tylko dlatego, że pis się robi na partię "wierzącą").

Nie wiem, może każdy gada, że nie chce pisu, a i tak głosuje na nich, albo nie wiem na jakich ludzi trafiam.
@Magma1: aha rozumiem że dzięki "swiatowej koniunkturze" pieniądze ze swiata tak po prostu wpadają do budżetu? W sumie nic nie trzeba umieć, wiedzieć....
Na pewnie nie ma to nic wspólnego z sposobem rządzenia..
@Rupoma64: Alternatywą jest wszystko, do wyboru do koloru, byle nie pizz. PO też rządziło, można ich też odsunąć, dać szansę komuś innemu, nawet jak niekoniecznie w 100% się z nimi zgadzamy. Przede wszystkim czekam na zmianę retoryki, bo póki co rzygać mi się chce propagandą i szczuciem na siebie.
@Rupoma64: Niestety przy tak dużym poparciu dla PiS PO wiedziało, że musi stworzyć koalicję i wyszło jak wyszło (albo zobaczymy, jak wyjdzie). Największy problem jest w głosujących - albo tych co nie wierzą w zmiany i którzy na chama przez to głosują na pis, albo w tych niegłosujących czyli ok 50% ludzi. Ich nikt jeszcze nie potrafił do siebie zagarnąć. Liczę że będzie coraz wyższa frekwencja, że ludzie w końcu się