Wpis z mikrobloga

Też w Mi 9 macie taki problem? Touch lag pojawia się przy szybszym pisaniu. Od kliknięcia do reakcji mija czasem 0.5 sekundy. Często też jest tak, że gdy coś piszę to niektóre znaki blisko siebie nie reagują. Pisząc szybko "polpolpol..." mamy output "plpoplpolplplolplpopl"... Na filmie klikałem znaki z takim samym odstępem czasu, a są zauważalne przerwy czasem nawet sekundowe...
#mi9 #xiaomi #miui
spinny - Też w Mi 9 macie taki problem? Touch lag pojawia się przy szybszym pisaniu. ...
  • 6
Testowałem juz większość klawiatur z Play Store I wszędzie ten sam problem. Raz działa wszystko dobrze, a raz kaplica
To mój 3 model Xiaomi, miałem też Samsungi i Huaweie, miałem iPada. Smartfony Xiaomi nie są najlepsze i nigdy tak nie napisałem. Mają swoje wady i mają rzeczy, na których oszczędzają typu brak stereo w mi 9. Mój znajomy też ma Mi 9 i u niego taki problem nie występuje, u mnie aktualnie też, ale w najmniej oczekiwanym momencie znowu sie pojawi przez jakiś czas. Jestem ciekawy czy to problem systemu, wada
Tutaj dokładne pokazany problem. Na innych telefonach pisałem szybko i dokładnie nawet bez autokorekty, a teraz jest to wręcz niezbędne.
spinny - Tutaj dokładne pokazany problem. Na innych telefonach pisałem szybko i dokła...