Wpis z mikrobloga

@lunga: @sebekss: Proponujesz mu 128 GB bo nie ma kuponów na 64? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zależy jak użytkuje telefon. Nigdy nie miałem wersji większej niż 64GB i udało mi się zapełnić pamięć w maks 60%.


Udało mi się wyrwać 64 GB na #banggood za 970 zł.
@blunch Niebieski i czarny zniknęły w ogóle w opcjach wyboru koloru. Myślicie, że jeszcze wrócą? Zamówiłem niebieskie Mi 9T, zapłaciłem a deadline wysyłki mija za kilka godzin https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi9T-Mi-9T-Global-Version-6_39-inch-48MP-Triple-Camera-NFC-4000mAh-6GB-128GB-Snapdragon-730-Octa-core-4G-Smartphone-p-1491967.html?rmmds=search&ID=533221&cur_warehouse=HK

Niby czerwony jest In stock - da radę jakoś zmienić z niebieskiego na czerwony w razie czego lub poprosić o rezygnację z zamówienia i o zwrócenie gotówki? Opcjonalnie mógłbym dopłacić i wziąć wersję Pro...

W wersji 64GB pozosttała tylko opcja czerwonego Mi 9T ale
@sebekss nie będą robić problemów z anulowaniem zamówienia i zwrotem pieniędzy? Wystarczy skontaktować się przez czat czy mam pisać mejla? Niestety chcę wersję 128gb i najlepiej niebieski. Z tym jest jak widać problem. @blunch też korzystam z cashbacku (planetplus). Zastanawiam się czy w ogóle ryzykować z tym banggoodem po ostatnich akcjach... Niestety teraz w ogóle nie ma kuponów na Mi9T 128 glacier blue ( ͡° ʖ̯ ͡°). Na
@sebekss ehh, chyba dopłacę te dwie stówki i zamówię wersję pro. Niech mi tylko zwrócą za tego. Wszystkie kolory niby są na stanie, kupony są, tylko braść.