Wpis z mikrobloga

mam ziomka ktory mial takiego jobla na punkcie tego, że mu ukradną auto, że wyciągał na noc akumulator i chował w domu
i wiecie co? pierwszej nocy, kiedy zapomniał wyjąć aku, #!$%@? mu auto XD
  • 49
  • Odpowiedz
mój kolega kupił kiedyś od złodzieja swoje własne lusterka po tym jak mu ktoś #!$%@?


@Paula_pi: dlaczego po prostu nie odjechal samochodem w czasie jazdy probnej? nawet jak zostawil dowod typowi, mogl go zastrzec i wlaczyc alerty bik i tyle go widzieli
  • Odpowiedz
@Paula_pi @Arveit: mi kiedyś #!$%@? dekielki od alufelg (takie zasłaniające śruby) podejrzenie padło na gościa który miał podobne alu w bloku obok. Gdy się wyprowadzałem to on przypadkiem do mnie podbił, że złapał dzieciaków, którzy kradli te dekielki i mi oddał za czteropak (pewnie mu nie pasowały) xD
  • Odpowiedz
@Arveit: To wyobraź sobie, że jednego dnia chciałem podładować akumulator przez noc i akurat podczas tej nocy wyłamali mi zamki w drzwiach i stacyjce :D Głupim przypadkiem uniknąłem kradzieży :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Arveit: mój kolega kupił kiedyś od złodzieja swoje własne lusterka po tym jak mu ktoś #!$%@?


To się nazywa stymulowaniem gospodarki
  • Odpowiedz
@Arveit: 25 lat temu mieszkaliśmy na jednym z osiedli w Kielcach, tata parkował auto pod blokiem. Zawsze wyciągał radio, raz nie wyciągnął i rano zastał wybitą szybę i wyciągnięte radio. Pewnie i tak codziennie mendy przechodziły i sprawdzały.
  • Odpowiedz
@Arveit: Mój kumpel kiedyś zapłacił męskiej dziwce za seks. Okazało się, że x lat wcześniej ten typ go zgwałcił na nieświadomce, bo mu pigułę do drinka zarzucił.
  • Odpowiedz