Wpis z mikrobloga

@amadeusz240: Bardzo w porządku, dojazd komunikacją na uczelnię dogodny z każdego miejsca gdzie mieszkałem (Grabiszyńska, Gaj). Sama uczelnia jak i forma niektórych zajęc trochę trąci myszką, ale znając opinie znajomych studiujących na PP nie żałuję. We Wro większy nacisk na MES, maszyny ciężkie typu koparki. Na W10 świetny dziekanat.
@amadeusz240: parę lat temu skończyłem mibm na pp, wbmiz (wtedy była jeszcze na mrit)
ja nie narzekam. fajne studia, wyposażenie raczej spoko, kadra wiadomo - niektórzy spoko inni #!$%@?.
organizacyjnie w miarę to działało, a widziałem tu na wykopie że na pwr narzekają pod niebiosa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hrjk: Kończę technikum mechatroniczne więc nawet nie myślę o informatyce. Wiem że duże zarobki ale wiem że to nie dla mnie. Zastanowię się nad automatyką ale wiem że jest bardzo trudne
@amadeusz240: Na wydział mechaniczny na MBM ciężko się dostać, ale generalnie jest o wiele łatwiej niż np. na wydziale mechaniczno-energetycznym. Pracę po studiach spokojnie znajdziesz jako konstruktor, ale faktycznie trzeba to lubić. Oczywiście najpierw trzeba przejść studia, co na PWr na pewno przyprawi się o kilka siwych włosów ( ͡° ͜ʖ ͡°)