Wpis z mikrobloga

Robione było od wielu wielu lat i dopatrywanie się zauważalnej poprawy tej jesieni jest myśleniem typowo życzeniowym.


@coma24: to jakie jest wg Ciebie rozwiązanie? Oglądanie się na wszystkich dookoła i liczenie, że nagle wszystkie gminy wpadną na ten sam pomysł?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GitMerge: wiadomo, że będzie wyższe. Jednak nadal, to normalne w każdym miejscu gdzie zamieszkuje człowiek, myślę, że jest nieźle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KapralJedziniak: a poza tym, doszukiwanie się znacznej poprawy po kilku tygodniach jest niedorzeczne. Będziemy mogli o tym porozmawiać dopiero gdy sezon grzewczy realnie się zacznie i minie trochę czasu.
  • Odpowiedz
@KapralJedziniak: Czyli rozumiem, że twoim zdaniem lepiej nic nie robić w celu poprawy sytuacji, tylko truć się dalej i stwierdzić, że tak musi być? Zresztą nawet nikt ci #!$%@? nie każe nic robić to cisniesz bekę z tych którym się chce. Smog nie zniknie z roku na rok, chyba logiczne. I tak jestem pozytywnie zaskoczony, że już widać poprawę. Ha tfu.
  • Odpowiedz
Biore po 500 plus od kazdej druzyny i slucham panstwa!
Mamy program czyste powietrze.O ile wiecie co to.A jesli nie wiecie to wam powiem: kazdy moze otrzymac na nieruchomosc 53 tyś.Problem w tym ,ze tylko i wylacznie gruba patola ,ktora nie pracuje lub pracuje na czarno moze rzeczywiscie skorzystac z tego programu z duzym dofinansowaniem.Normalni ludzie ,ktorzy pracuja dostana z tych 53 tys max 5-10 tys dofinansowania.Program bedzie istnial jeszcze 10 lat.Zamiast
  • Odpowiedz
@KapralJedziniak: NIE BRAWDA, W ZGALE I INNYH WIOHAH PALO WYNGLEM I TO WLATUJE DO KRAKÓWKA I NAS TRUJE!!111
Bo wiatr to taki wredny, że z wszystkich wsi dookoła Krakowa zawiewa do centrum miasta XD Prawda jest taka, że w Krakowie smog będzie zawsze, choćbyście się zesrali, bo Kraków jest w dolinie. Wczoraj niby wskaźniki zielone, a nisko nad miastem szara chmura wisiała. Dlatego już wczoraj pisałem, że albo wskaźniki szwankują, albo
  • Odpowiedz
@KapralJedziniak: Zakaz zadziałał, w nocy (obserwowałem od 19 do 22) w Krakowie było na zielono, powoli było widać jak wiatr z północy zawiewa zanieczyszczenia do miasta. Zakaz jest świetny, działa i powinien być w całej Polsce.
  • Odpowiedz