Wpis z mikrobloga

@SkoreK89: Wygląda jak jedna z chińskich szczoteczek brandowanych przez jakąś firmę.
Ja polecę:
Do 100zł - Alfawise S100
Do 200zł - Oclean Air
Do 250zł - Oclean SE
Do 300zł -
  • Odpowiedz
  • 1
@Pienio69: 40k ruchów to nie za mało? Mój oral b ma 8800 + 40000. Xiaomi wypada spoko, ale aż takich funkcji nie potrzebuję w najwyższym modelu, a niższe modele nie podchodzą.

Jak wspomniałeś, Smilesonic musi być rebrandingiem czegoś, bo mało opinii o tym w sieci.
  • Odpowiedz
@SkoreK89: Nie ma raczej wyścigów w ilości tych ruchów - w sensie, że te modele nie różnią się znacznie.
Kup sobie Alfawise, sprawdź czy szczoteczki soniczne Ci w ogole pasuja i jesli tak, kup Oclean
  • Odpowiedz
@SkoreK89: kupiłem tego smilesonic'a ex i rzeczywiście po wnikliwym przeszukania internetu dowiedziałem się, że to rebranding jakiegoś chińskiego chłamu.
Otóż firma reklamuje się jako brytyjska, mają nawet swoją stronę "http://smilesonic.co.uk/". Wpisuje adres firmy w google z dopiskiem Smilesonic i wyskakuje mi, że założyło to jakichś 2 polaków którzy mieszkają oczywiście w Polsce. Po wpisaniu ich nazwisk w internet znalazłem, że firma jest ze Szczecina. Tak samo jak sklep "denthelp"
  • Odpowiedz
@mover1: lepiej nie wzbogacać cwaniaczków, poszukaj czegoś philipsa czy brauna albo po prostu jakąś chińską za ok.150-200 zł bo tyle warty jest ten smilesonic.
  • Odpowiedz