Wpis z mikrobloga

macie czasami erotyczne sny? ja mam bardzo rzadko, ale jak już mam to są na prawdę mega realistyczne. miałem dziś taki kiedy poszedłem się zdrzemnąć, jeżeli tak wygląda prawdziwy seks to muszę na prawdę dużo tracić. nie była to żadna polucja, bo jak się obudziłem to gacie miałem suche xD
#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
@toniemultikontojakco: hmm, czyli lepiej zmusić się jakoś podprogowo do erotycznych snów zamiast marnować czas na szukanie partnerki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
też czuje, że orgazm we śnie jest znacznie bardziej intensywny niż irl. co najlepsze potem budzę się z czystymi spodniami czyli orgazm miałem tylko we śnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: ja też mam bardzo rzadko, może z takich wyraźniejszych snów raz na rok/dwa lata, a szkoda, bo to świetne uczucie, o wiele lepsze niż walenie konia. najgorzej jest tylko jak uświadomisz sobie w śnie, że to jest tylko sen i tak na prawdę nie ruchasz ()
  • Odpowiedz
@Mystoo: ja zawsze miałem obawy przed myśleniem o seksie przed snem bo mieszkałem przez 20 lat w jednym pokoju z rodzicami i się bałem że zacznę coś mówić na głos wtedy xD No i zawsze starałem się zajmować głowę czymś innym
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: ja raz zasnęłem u cioci na kanapie podczas jakiegoś przyjęcia kiedy dookoła było pełno ludzi, miałem erotyczny sen i obudziłem się ze sterczącą pałą xDDDD ciekawe czy ktoś to zauważył z gości :/
  • Odpowiedz