Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@casualshirt: Hej
Ciężko mi porównać do tego co ja sprzedaję bo nie ma informacji jaka moc pamelu w Wp oraz np jaki inwerter. Wycenili 310Wp ?

Dostaleś kompleksową ofertę razem z montażem i projektem w wycenie ?

Siedzę w temacie i sam robię oferty więc jak masz jakieś pytania to napisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@monter-servisant: Jeśli chodzi o montaż możesz liczyć około 800 zł netto za 1 kW. Kilka czynników ma wpływ na cenę takiego zestawu.
Nie mam przy sobie oferty którą ostatnio robiłem więc nie chcę rzucać ceny tak z głowy. Ale to było coś w okolicy 28 tys. Brutto w cenie montaż i projekt. Panele 325Wp Q.Cells w czarnej ramie, falownik Fronius do tego system montażowy Corab.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ThorPL: Jasne, podeślij mi wiadomość na pw.
Wpisz lokalizacje żebym mógł obejrzeć dach i okolice. Podeślij też jakiegoś maila do przesłania oferty.
@monter-servisant: w zależności od zapotrzebowanie wylicza się ofertę masz rachunek 150zł miesięcznie, żeby wyjść na zero z rachunkami u mnie około 18000zł całość wraz z montażem pod klucz ( ͡º ͜ʖ͡º)minus ulga podatkowa i dotacja realnie poniżej 10k Cię to wyniesie
@monter-servisant: raczej w drugą stronę bo są narzucenie z UE cele produkcji enegii z OZE więc dają dotacje ulgi itp. Cena zależy od rodzaju paneli na szybko z głowy między 25k a 35k. Współpracuję obecnie z 5 firmami robię ofertę pod klienta, tak żeby była najkorzystniejszą ( ͡º ͜ʖ͡º)