Wpis z mikrobloga

Cześć! Dziś mam zapraszam was do znaleziska Wenecja w jeden dzień - mój drugi vlog po rocznej przerwie od publikacji.

Od skończenia serii daily vlogów z podróży "W 100 dni dookoła Europy" nie publikowaliśmy video. Postanowiliśmy poświęcić ten czas na naukę montażu, filmowania, itp. Nie jest jeszcze tak dobrze jak chciałbym aby było, ale czuje ogromny progres i myślę, że video to fajny kierunek w którym możemy dalej dużo się rozwijać.

Po stworzeniu filmu Projekt Lunik uznaliśmy, że fajnie kiedy uda nam się posiąść takie umiejętności, abyśmy byli w stanie stworzyć podobny (technicznie) materiał z każdego innego zakątka świata. Powoli konsekwentnie realizujemy swoje postanowienia dużo się ucząc. Nie jest jeszcze tak dobrze jak chciałbym aby było, ale czuje ogromny progres i myślę, że video to fajny kierunek w którym możemy dalej dużo się rozwijać.

Mam nadzieję, że materiał Wam się spodoba i go wykopiecie :) Obiecuję, że będę się starał aby każdy kolejny vlog był lepszy :)

Oczywiście nie poprzestajemy na video, z Wenecji przywieźliśmy tak dużo materiału i mamy już tyle artykułów gotowych lub w trakcie, że już teraz mogę powiedzieć, że będzie to najlepiej opisane miasto ze wszystkich dotychczas opisanych u nas na blogu :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
MG78

PS Wołam osoby, które chciały aby ich wołać. Jeśli kogoś zawołałem, a nie chce być wołany to proszę zaplusować odpowiedni komentarz.
MG78 - Cześć! Dziś mam zapraszam was do znaleziska Wenecja w jeden dzień - mój drugi ...

źródło: comment_pK28Anl6TLNuSXwbUXutb5q4abuGNkkK.jpg

Pobierz
  • 20