Wpis z mikrobloga

  • 0
@Samowski Podnoszenie statystuk piłkarzom, albo coś takiego że wychodzą a i tak im zalicza wygraną?

Bardzo mnie kusi fifa w tym roku, zawsze grałem tylko kariere ale mam ochotę na fut bo jeszcze nigdy nie grałem
  • Odpowiedz
@mat1910:

Podnoszenie statystuk piłkarzom


Pierwsze słyszę o czymś takim. No chyba, że chodzi o karty dostępne w grze. Na razie miałem tylko jeden przypadek na około 60 meczy, że ktoś wyszedł na początku meczu, ale i tak zaliczyło remis. Jak pisałem wcześniej, mecze znajduje od razu. Jedyny problem jaki jest na pc to handel przez to, że jest mało kart. Ale to nie znaczy, że się nie da handlować.
  • Odpowiedz
@mat1910: Nie ma zadnych cziterow (podobno czasami mozna w drafcie spotkac, ale nigdzie indziej) na rynku da sie kupic wszystko mimo ze mniej kart. Poziom troche nizszy niz na ps ale da sie grac normalnie. Mecze znajduje od razu przez caly cykl zycia fify.
  • Odpowiedz
@alaskan_pipeline: co proszę? XD co roku od dwóch lat sprzedaje coinsy i różnica w cenie między platformami albo jest niewielka albo wręcz znikoma, w tym roku nawet sprzedałem za taką samą wartość jak na PS4 czy Xbox. Trzeba wiedzieć kiedy i tyle. A co do PC, potwierdzam, minusem jest trudniejszy rynek i mniej kart, ale i tak handluje się dobrze, a gra się równie dobrze. Wiadomo, na prosów nie trafisz
  • Odpowiedz
@Rafixo @mat1910 kilka lat temu cziterzy owszem byli. Działało to tak, że po wejściu do meczu ciebie wywalało i traciles kontrakty, ale nie zaliczało porażki. W poprzedniej Fifie, po wprowadzeniu DR, tego chyba nie było już, chociaż nie doszedłem do 1 dywizji, więc nie mam pewności, bo w takiej Fifie 16 cziterzy okupowali właściwie tylko 1. Ligę. W 19 na pewno pojawiało się to w drafcie i to w gorszej
  • Odpowiedz
@mat1910 nie, można zupełnie w niego nie grać. Żeby wejść do draftu trzeba zapłacić coinsami albo fifa pointsami, potem ustalasz skład, na każdy slot wybierasz 1 z 5 wylosowanych piłkarzy, a później grasz max 4 mecze. po porażce odpadasz
Najbardziej popularne tryby to division rivals i FUT champions. Spokojnie można się w nie bawić na PC
  • Odpowiedz