Wpis z mikrobloga

Usunęli mi kanał za ten shot z GURALEM na którym groził "zamachem" na PGA XDD

Nieźle YouTube pogięło skoro pozwala streamować GURALOWI jednocześnie kasując kanał z shotem za jeden filmik (bez żadych ostrzeżeń).

Film ten kopiowały różne gazety i portale + był w znalezisku na Wykopie więc był bardzo niewygodny i pewnie dziś GURAL działał zamiast robić LIVE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kanał mi zwisa, bo mam jeszcze ze 20 i to takich rejestrowanych w 2008 roku, ale szkoda tego filmu, bo linkowało go dużo stron.
Z resztą mam go jeszcze jak ktoś by chciał to mogę wysłać.
#patostreamy #gural #danielmagical
  • 13
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: Pamiętaj kolego że jakiś tam moderator z youtube to nie jest święta krowa i jego również obowiązują przepisy prawa w kraju w którym youtube funkcjonuje. Takie są zasady, youtube musi przestrzegać przepisów prawnych krajów które obsługuje ich platforma. Jeśli zachodzi prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa, występują groźby karalne i zagrożenie czyjegoś życia, moderator youtube bagatelizujący taką sytuację również ponosi odpowiedzialność karną że nie zareagował w takim przypadku, zwłaszcza jeśli był informowany
  • Odpowiedz
Kanał mi zwisa, bo mam jeszcze ze 20 i to takich rejestrowanych w 2008 roku, ale szkoda tego filmu, bo linkowało go dużo stron.

Z resztą mam go jeszcze jak ktoś by chciał to mogę wysłać.


@Balwanek_i_platki_sniegu: napisz do dziennikarzy którzy pisali o guralu, założe się że z chęcią wezmą taki temat
  • Odpowiedz