Wpis z mikrobloga

Mam 29 lat, za niecały rok będę miał 30 :<. Zero pracy, zero kontaktu z kobietami, nawet nigdy się nie całowałem. Mam sporo fobii społecznych, boję się rozmawiać z obcą osobą przez to nie podjąłem jeszcze pracy. Mieszkanie z rodzicami sprawiło, że przestałem być samodzielny ( chociaż w szkole średniej gdy miałem stały kontakt z rówieśnikami było sporo lepiej), też sporo przytyłem (jakieś 30 kg nadwagi). Zupełnie nie podobam się sobie. Rodzina prawdopodobnie się mnie wstydzi przez mój stan #przegryw #gownowpis
  • 32
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: zacznij ćwiczyć, masz dopiero 30 lat! Przy twoich problemach interpersonalnych poprawienie sylwetki tylko pomoże. A od czegoś trzeba zacząć, jeśli sam siebie nie akceptujesz to inni też nie będą chcieli tego zrobić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fanmarcinamillera: fajnie, jestem w twoim wieku.
Mam żonę, rocznego syna, stała pracę, oraz jedną dorywcza(kierowca aplikacji) hoduje przy okazji trochę zwierząt powszechnie uważanych za egzotyczne. Samochód za 10k+, mieszkanie na kredyt. Żyć #!$%@? nie umierać :D
  • Odpowiedz
@PeknietaMorda: # wykopowedanezdupy. Szczerze to w #!$%@? mam czy to bait czy nie, jeśli po drugiej stronie siedzi jakiś mireczek który faktycznie ma tak #!$%@? życie to wydaje mi się, że każde słowo otuchy nie zaszkodzi. Co do uprawiania sportu to w tym przypadku nie jest nic sztampowego, typo ma 30kg nadwagi co chyba jest najzwykelszym powodem do zrzucenia spadła. Nie zaszkodzi a na pewno pomoże, jak nie w kontaktach
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera:

Chciałbym w końcu poznać kogoś i zacząć pracować, żeby wyprowadzić się od rodziców


a jakie kroki poczyniłeś w tym kierunku? Próbowałeś wyjść ze swojego #!$%@? czy tylko uzalasz się nad sobą?
  • Odpowiedz