Wpis z mikrobloga

@Montago: Pamiętam jak po seansie "Wejścia S." po wyjściu z kina i przez kilka kolejnych dni każdy był karateką. Drzewa i ściany były oklepane z półobrotu i każdy ze sznurka i patyków montował sobie nunchaku. Miałem wtedy 9 lat (sprawdziłem datę premiery w Polsce na Wiki), więc wspomnienia mam nawet własne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@abart_bo_co:

A wiesz ile lat ja miałem ? 9 :D
Ale film dopiero parę lat później obejrzałem, nie wiem czy w TV, czy na kasecie...
Myślałem że wcześniej miał premierę kinową...

Pamiętasz te kalkomanie które się żelazkiem do ciuchów przyklejało?
To chyba było parę lat później, ale Bruce Lee na nich królował :P

Eh, pamiętam nawet emisję w TV serialu "Kosmos 1999", a on leciał, jeśli dobrze pamiętam - 76/79...
Zamiast
@Montago: Oczywiście, że "Kosmos"!!! Statek bodaj Alfa, czy coś. Potem prawie identycznym latali Pi i Sigma. Pewnie z tej samej stoczni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Edit. #!$%@? kalkomanie. Nigdy mi nie wyszło naklejenie, a koszulki bawełniane były drogieeee. Do dziś pamiętam minę Matki nad zniszczoną koszulką i przypalonym żelazkiem. Ale się geriatria zrobiła tuuu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@abart_bo_co:

Alfa biały, a jakiś wrogi był czarny ;)
Teraz to mi się jego kształt kojarzy ze strzała, z 4 łapami lądowniczymi ;)
Ale wtedy rakieta była fascynująca, a sam serial chwilami nawet "straszny"...
Ale i tak go uwielbiałem ;)

MatPlaneta pewnie licencję kupiła ;)
@Montago: Jeszcze pamiętam serial "Curro Jimenez". Taki hiszpański "płaszcz i szpada" o dzielnych łotrzykach a'la Zorro ( ͡° ͜ʖ ͡°) To końcówka lat 70-tych, mało kto, a w zasadzie nikt z moich znajomych nie pamięta
@Montago: Niewiele pamiętam, jakieś kadry. Wiem, że jak strzalał z pistoletu (takiego skałkowego jednostrzałowca), to opierał lufę na lewym przedramieniu do celowania. Naśladowałem ten styl w podwórkowych wojnach ( ͡° ͜ʖ ͡°) I takie tam gonitwy na koniach i walki szpadami. Podobał mnie się, jako gówniakowi.
@abart_bo_co:

Ja pamiętam tylko czarno-biały "Zorro"...

A ile się niektórych rzeczy naszukałem , aby je odnaleźć na Filmwebie...
Jakiś strzępki wspomnień były, i po tym albo znalazłem na jakichś stronach tytuł , albo mi znaleziono tam na Forum.
Choć nie wszystko się udało namierzyć :/