Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Jeżeli PiS i TVP robią takie rzeczy przed wyborami to strach pomyśleć co się będzie działo jak je wygrają.

Wszystko pod dyktando Jarka? Oligarchia?

Dobrze że Konfederacja zamierza pozwać TVP, ale mimo wszystko, aby wesprzeć Korwina i resztę, to lepiej przestać wykopywać znaleziska Telewizji Publicznej na główną.

#tvpis #pis #bekazpisu #konfederacja #korwin #braun #4konserwy #neuropa #polityka
  • 26
@Prylik: cenzurę masz wszędzie, na całym świecie, w najbardziej "wolnych" krajach. Każdy z nas ma do czynienia z cenzurą od urodzenia, rodzice wciskali nam kit i zatajali informacje a to wszystko przecież by nas chronić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Prylik:
poczekamy kilka lat, silny młody antysystemowcu i zobaczymy gdzie Cię los rzuci, w którym opresyjnym i stosującym cenzurę kraju postanowisz uwić sobie gniazdko. Obstawiam że w tym który Ci najwięcej zapłaci i wtedy opresja i cenzura staną się dla Ciebie znośniejsze( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Prylik: cenzura nas dotyka od zawsze, nie wiem jak można tego nie zauważać i mówić że dopiero nadejdzie. Kwestia tego co i kto cenzuruje, taki termin "mowa nienawiści" to również cenzura i jestem gotów się założyć że nie masz nic przeciwko niej.
Widze ze dalej trujesz ludzia dupe, codziennie z kims masz problem, wyloguj sie z neta gosciu bo masz nudne zycie


@GoldenStone: Powiedział koleś który od kilku tygodni stalkuje mój profil, tylko po to by mnie obrażać ( ͡º ͜ʖ͡º) i który za obrażanie mojej osoby już 2 bany wyłapał.

Ps. i jakie kłamstwa, o co ty się tak prujesz do mnie?
Podaj mi chociaż jeden komentarz,
Pobierz
źródło: comment_TlzBmWKmk5cn8BYUjdOp1vHoGwF6vOc8.jpg