Wpis z mikrobloga

@dymek91: Ostatnio zacząłem grać w... Team Fortress 2, dokładniej w tego moda MVM. Wcześniej grywałem w BF3, teraz gdy ostatnio go włączyłem, to się przeraziłem jak bardzo niedorobiona jest to gra ;_;

Oddałem konto z bfem za darmo koledze
  • Odpowiedz
@marwiec: Close Quarters jest bardzo fajne. Co prawda "na raz", ale fajne. "Na raz", bo jak wyszło, to bity miesiąc w to grałem i w nic innego, a potem jakoś stwierdziłem, że wystarczy i od tego czasu nie gram. Tzn. gram normalny duży Conquest
  • Odpowiedz
@dymek91: a ja powiedziałem że tym krwiopijcom nie dam prawie 200 zł za pakiet dodatków do BF3. I tak już wydałem 109 zł na BF3 + 49 zł na Karkand... Całość musiałaby mnie wtedy kosztować prawie 350 zł. 350 zł za grę komputerową? Kogoś chyba #!$%@?ło.
  • Odpowiedz
@marwiec: mi też ta polityka dzielenia gry i wydawania po kawałku się nie podoba, ale z drugiej strony jakbym kupił, to co najmniej rok grania mam z głowy, bo gdyby tak wszystkie dodatki zebrac to trochę tych map będzie. Wtedy już tak drogo się nie wydaje, według mnie.
  • Odpowiedz
@dymek91: a wg mnie i tak jest drogo. Gry pokroju BF3, mające setki tysięcy graczy na świecie, jeśli nawet nie kilka milionów, nie powinny aż tyle kosztować - to zwykłe cwaniactwo wydawców i twórców i chęć żerowania na kasie klienta.
  • Odpowiedz