Wpis z mikrobloga

@belmond324: Album świetny, jak zawsze trzyma poziom niektóre piosenki mniej lub bardziej mi się podobają. A co do coveru to lepszy od orginału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@algus: właśnie mi tak pół na pół siadł ten album, niektóre piosenki bardzo mi się spodobały, a niektórych do tej pory nie moge słuchać xd Tęsknie za starym dragonforce, jak dla mnie te pierwsze albumy nagrane ze starym wokalistą to największe złoto, nie ma teraz żadnych zespołów co robią coś w takim stylu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@belmond324: Długi czas szukałem czegoś w stylu DF, przesłuchałem wiele zespołów Power Metalowych aż przypadkiem natrafiłem na #amaranthe i od prawie roku nie mogę przestać ich słuchać, zobacz sobie też Beyond The Black , Machinae Supremacy i Cyhra. A wracając do tematu to czy ja wiem? ZP miał świetne kawałki ale jednak chyba wolę Marca. Może zabrzmi to jak herezja ale mimo że każda piosenkę DF przesłuchałem z setki razy (słucham
  • Odpowiedz
@algus: Twilight Dementia to płyta "koncertowa", składa się ze starych piosenek nagranych na występach live. Też jej nie lubię :P moje ulubione to Valley of the Damned i Sonic Firestorm, a później The Power Within. Amaranthe oczywiście znam, ale tych pozostałych zespołów nie bardzo, dzięki za polecenie, posłucham sobie jeszcze dzisiaj ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz