Wpis z mikrobloga

@pyroxar: Bardzo przejrzyste, kolory fajnie dobrane. Jedyne co mi się rzuca w oczy to coś z wyrównaniem tych dużych żółtych cyfr na półkolach numerujących (np. numer "3" wygląda dobrze, a inne coś "uciekają").
Szanowna @Kashaa: robiłem to na oko, ale teraz zauważyłem, że masz rację, poprawię to. Mi jakoś jeszcze ta czerń i żółć nie pasują, coś bym zmienił, ale nie wiem co.
@pyroxar: można ciut font zmniejszyć w tekście. Jak chcesz jeszcze pokombinować to można z marginesami - chyba ten tekst na ciemnym podlewie bym odsunęła trochę od lewej. Kolorów się nie czepiam, bo jak na infografikę spełniają swoją rolę, jest czytelnie. Ewentualnie zawsze możesz żółty zamienić na biel albo spróbować z bielą na 80% krycia taka półprzezroczysta. Najważniejsza jest czytelność i z tym świetnie dałeś radę!
@pyroxar: odstępy między elementami, wyrównanie elementów - przyjmij sobie jakieś z góry ustalone wartości dla takich samych elementów i bądź konsekwentny, daj im tez trochę oddechu, bo w niektórych miejscach jest ciasno

fonty - w contencie , pobaw się zróżnicowaniem wielkości (punkty i opisy), a na pewno zmiejsz fonta w tych sekcjach, większa interlinia dla czytelności

tło - fajne niebieskie odcienie, ten grafitowy też ładnie się komponuje, ale nie jestem do
@pyroxar: @Kashaa: A mi się kolory w ogóle nie podobają. Są bardzo kontrastujące, aż razi w oczy. Teraz w modzie są bardziej sprane kolory. To co tu widzę dobre było pewnie z 10 lat temu. Numery są dziwnie osadzone w półkolach, jakoś krzywe i nierówne się to wydaje. Fonty nie są atrakcyjne wizualnie, odstępy są nierówne - w niektórych sekcjach brak wolnego miejsca, w innych bardzo dużo niczego.