Wpis z mikrobloga

Planuje kupić sobie jakiegoś małego drona z nagrywaniem w HD ale nie mogę się zdecydować na jakiego
Wytypowałem dwa które moim zdaniem są bardzo dobre, a waszym zdaniem który jest HappyModel Mobula7 HD czy URUAV UR85HD

n1troo - Planuje kupić sobie jakiegoś małego drona z nagrywaniem w HD ale nie mogę si...

źródło: comment_2JWUwx9oGCNT9mUSzXAYoaXROQ49JTks.jpg

Pobierz

Który jest lepszy?

  • HappyModel Mobula7 HD 63.6% (7)
  • URUAV UR85HD 36.4% (4)

Oddanych głosów: 11

  • 31
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Shadou no przecież wiadomo ze cos tam bedzie zawsze, jak nie kupisz GoPro na drona to zawsze będzie galareta, ostatnio kupiłem kamerke za 50 zl i zamontowalem na dronie to obraz jak miks wizji predatora z kamera 0.3Mpx a miało być 1080p i stabilizacja :D
  • Odpowiedz
@n1troo: Czemu? Tarsier jest okej, turtle v2 w sumie tez, tylko musi być dobrze zamontowany, a 115$(?) za ur85 to porażka, na 2s nie lata, na 3s płytki się palą(nawet taki sailfly gdzie ważył 35g a ten waży 52g), duże jello, turtle v2 w porównaniu do baby turtle jest cięższy i gorszy a i jeszcze rx (np xm+ który waży 3g) trzeba dołożyć. Szkoda ale sam się przekonasz;p
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Shadou przecież ten ur85HD ma CADDX Turtle V2 zamówiłem tez baterie S4, oglądałem nagrania z tego drona i byly całkiem dobre. Chyba najwięcej to skusiło mnie ze osłonki na smigielka :D niby banalna rzecz ale ja wiem jak to jest, tylko dotkniesz jakiegos drzewa i trzeba nowe. Co so palenia sie to dzieje sie tak gdy po crashu odepnie sie antenka, bede musial to sprawdzic o co doklanie chodzi. Co do recivera
  • Odpowiedz
@n1troo: Nie chodzi o vtx, chodzi o esc które nie wytrzymuje, co prawda on nie ma silnikow 1102/3 ale dodatkowa waga (trutle v2) robi swoje. Jeżeli będziesz latał wolno to posłuży, jak jakiś freestyle no to szybko pójdzie. Jakie baterie?
Nie pisze tego złośliwie, po prostu mi szkoda ludzi, którzy nadal sie nacinaja na te 5a esc;x
  • Odpowiedz
Nie bierz z żadnej firmy HV, to oszustwo, wez normalne gnb albo nawet happymodel juz sa lepsze


@Shadou: W polsce idzie gdzieś tanio dostać dobre akumulatorki?
  • Odpowiedz