Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dilldo_Baggins: ja raz nie miałam takiej kosmetyczki, to musiałam wszystkie kosmetyki wyłożyć poza kosmetyczkę, więc problematyczne. W rossmannie sprzedają przezroczyste kosmetyczki za parę zł, kup i będziesz spokojniejszy
@Dilldo_Baggins tak jak powyżej napisali, wystarczy zwykły woreczek strunowy o pojemności litra, możesz do niego włożyć opakowania max po 100ml (jeśli opakowanie ma 200ml ale jest połowa płynu - odpada), żele pod prysznic, perfumy itp. też się wliczają w ten limit. Co do woreczków to bodajże na lotnisku Londyn Stansted widziałem stojaki z nimi, tak więc może na lotnisku skąd będziesz leciał też jest takie coś.
@dominomosina: @Dilldo_Baggins: na niektorych lotniskach sa za darmo na niektorych trzeba bulić no i ogolnei to troche glupio byloby wyrzucac perfumy z braku torebki potem jak sie trafi jakiś upierdliwy taśmowy. Sytuacja z zeszłego roku: kupiłem perfumy 100ml jakoś tak z braku rozgarnięcia polozylem kosmetyki w torebce a perfumy obok i pani bardzo grzecznie kazała mi je wlozyc i zamknac, troche tetrisa ale jakos upchnalem.