Wpis z mikrobloga

Witam Mirków spod tagu #pomadowaglowa
Pytanie do was proste i szybkie. Potrzebuje pomady mocnej i kompletnie matowej (ewentualnie lekki połysk na początku). Zależy mi na trwałości oraz możliwości modelowania w ciągu dnia. Wybór na rynku jest taki że sam tego nie ogarniam... Ostatnia moja pasta to Goldwell Men Styling (za słaba na długość moich włosów)
Pozdro.
  • 10
  • Odpowiedz
@Aou: Rozumiem że dla Ciebie mycie się to już wielkie osiągnięcie ale niektórzy nie gołą głowy żeby być prawilnym obywatelem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Svoher: jakieś doświadczenia z tym produktem? Bardzo ciężko się nakłada?
@Nitro_Express: no właśnie chciał bym mieć jedno i drugie xD
@ranunculus: dzięki ale tylko mat wchodzi w grę ;)
  • Odpowiedz
@Hydrant667: a jak długie masz włosy? Do czesanych fryzur czy układasz włosy palcami? Raczej powinieneś celować w matowe glinki wodne/pasty, glinki woskowe (np. Baxter Clay) są "cięższe" - jeśli masz problem z tym że włosy Ci opadają to te glinki mogą Ci nie siąść, a jeśli nie masz doświadczenia to łatwo możesz przeholować z ilością.
Każdy doradzi Ci coś co samemu mu siadło, a Tobie tak na prawdę nie musi, bo
  • Odpowiedz
@Hydrant667: właśnie druga puchę zaczynam. Nakłada się przy odrobinie wprawy łatwo. Świetnie pachnie, trzyma fryzurę cały dzień, matowa, da się "ręką przeczesać w ciągu dnia", dużo zależy od tego ile nałożysz:) Wiele przerobiłem, Layrite najlepsze.

Goldwell Roughman to dwie półki niżej (oczywiście u każdego inaczej te specyfiki działają), i nawet jako budżetówa u mnie już nie gości.
  • Odpowiedz