Wpis z mikrobloga

@koza19921117: tak to działa. Przypuśćmy, że idziesz do sklepu kupić mleko. Oczekujesz kulturalnej obsługi nawet jeżeli kupujesz produkt za 1.99zl, nawet jeżeli jesteś chamem, kasjerka nie ma prawa zachować się po chamsku. To się odnosi do streamerow również - dajesz im hajs, oni nie mają prawa Cię obrażać.
@Mr_Squno: @Dolores12345: Dobrze mieć takiego patostrimera którym można sterować xd ale nie ma co go winić za to że próbuje się stawiać i nie robić z siebie marionetki. Będąc na jego miejscu też bym wolał zarabiać i kantować widzów którzy przecież nie życzą niczego dobrego a na dodatek chcieli by upodlenia. Tak więc nie będę tupał nóżką za to że nie idzie po mojej myśli. Co miałbym mu powiedzieć "no
ale nie ma co go winić za to że próbuje się stawiać i nie robić z siebie marionetki.


@koza19921117: On ma ból dupy (dosłownie też xD), że nagranie ze straponem wyciekło i nie tylko o to. On myśli, że co? Że będzie siedział na straponowej dupie i zbierał kokosy za gapienie się w kamerke? Ktoś mu każe #!$%@?ć taki cyrk, jaki zrobił/robi? On jest zły na całą sytuację, w której się
@koza19921117: To już uliczny PRAWDZIWY artysta dostaje ochłapy, a ten straponowy mitoman dostaje za co? Dostaje od debili łatwy hajs i nawet nic nie musi robić. Gdyby nagle pieniążki przestały wpływać, to by wpadł w panikę i zjadłby własny kał, żeby dostać parę groszy.

Ma jednak racje, robi hajs na frajerach.
@Mr_Squno: Co ty gadasz, on nie wmawia że jest artystą. On wie że #!$%@?ł sobie życie. Nie traktuj nic co on gada na poważnie, #!$%@? trzy po trzy by tylko #!$%@?ć widzów. Jak gada że kupi bilboard w warszawie to uważasz że to na poważnie? Gdyby powiedział że jedzie się spotkać z trampem to też byś myślał że jest taki głupi żeby sam w to wierzyć? Po prostu się odgryza, jest
@koza19921117: Ja nie jestem zły na niego, sam się czasami śmieje. Bardziej jestem zły na jego mitomanie i wmawianie sobie, że jest kimś, jestem również zły na tych debili co wysyłają hajs ( nie, nie jestem zły z powodu samego hajsu, ale jestem zły, bo dostaje go za nic) Wcześniej było "coś, za coś", a teraz tylko czeka.

Znam takich ludzi, nie musisz mi tłumaczyć, jacy oni są. Napisałeś coś, co
Co ty gadasz, on nie wmawia że jest artystą. On wie że #!$%@?ł sobie życie.


@koza19921117: Własnie o tym pisałem. Wie, że to jego wina, ale udaje, że nic się nie stało i że jest kimś lepszy od ciebie, od nas.

Ja doskonale wiem, jak ten mitoman działa. Te bait'y marlenki są tak same debilne, jak ona sama z tym zmyślaniem adresów itp.
Najlepiej, gdyby nic nie dostawał, to po kilku
@koza19921117:
Wcześniej pił wóde i robił dymy, a teraz pije bo pije. Własnych celów nie spełnia, leci cały czas w ch*ja, drażni ręke która go karmi, prosi się o solidny #!$%@?, sprzedaje ludzi na policji ( chociaż wydaje mi się, że to ściema jak zwykle).

On ma jakiś problem do nas? W każdej chwili może odejść ze strimów ( ͡° ͜ʖ ͡°)