Wpis z mikrobloga

@albertbranka oczywiscie bedzie przez zime napowietrzana - w tym roku podlącze typowy napowietrzacz a we wczesniejszych latach zimą woda byla codziennie dopompowywana ( dziura w folii ) chyba że wąż zamarzł to kilka dni przerwy ale generalnie ryby dobrze znosily zime, niestety źródełko z którego brałem wode uschło i byłem zmuszony wymienić folie i pogłębiłem oczko aby mogły się głębiej schować. Troche się też to odbiło na jakości wody więc przed
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie: I jak tam teraz wygląda zimowanie ryb? Jakoś łatwiej znoszą zimę kiedy temperatury mamy takie wysokie? Nie mam obecnie oczka, ale przed laty jak miałem to lód po 40 cm się robił. Może nawet jakieś koi bym sobie zahodował teraz
  • Odpowiedz
@albertbranka Jeszcze kilka lat temu faktycznie woda zamarzała i był to problem, nawet myslalem ze juz po rybach bo skuło tak ze praktycznie do samego dna.. ale przetrwały wszystkie widocznie z mule między roslinami się jakoś uchowały. Teraz gdy zimy juz praktycznie nie ma u nas to wydaje mi sie ze jest im dobrze, mam wlaczona taka sikawke przez pol dnia troche woda się napowietrza i oczyszcza a moze na dniach
ZnienawidziszMnie - @albertbranka Jeszcze kilka lat temu faktycznie woda zamarzała i ...

źródło: comment_1582385450BzSjmeFRO8LJucGGfQHzAA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz