Wpis z mikrobloga

@aleroc: łowca chyba tylko dostaje możliwość zapolowania na legendarny cel a handlarz xD nie mam pojęcia, w liście było coś o ochronie pociągu ale nigdy jeszcze takiej misji nie miałem.
  • Odpowiedz
@gappaz: ja to już miałem przed 4 rangą a wtedy dostajesz list gdzie jest napisane

Szlaki kolejowe roją się ostatnio od bandytów i niektórzy nasi koledzy po fachu robią się zdesperowani. Zaproponowali mi zapasy w zamian za ochronę i zapewnienie bezpieczeństwa transportom ich towarów, więc bez wahania zaoferowałem im Twoje usługi.

Dam Ci znać, kiedy wyślą pociągiem kolejną przesyłkę.


@aleroc: co jakiś czas dostajesz też automatycznie zaproszenia na jakieś wydarzenia,
  • Odpowiedz
@janushek: @gappaz: tak,
to jest dokladnie ta misja, ten list dostajesz awansujac na 4lvl handlarza
tez mi sie wydaje ze to moze byc ktores z wydarzen w grze swobodnej ale jeszcze na takie nie trafilem i nawet nie wiem jakby moglo sie nazywac
aleroc - @janushek: @gappaz: tak, 
to jest dokladnie ta misja, ten list dostajesz aw...
  • Odpowiedz
tez mi sie wydaje ze to moze byc ktores z wydarzen w grze swobodnej ale jeszcze na takie nie trafilem i nawet nie wiem jakby moglo sie nazywac


@aleroc: Tak, to jest wydarzenie w grze swobodnej i nazywa się chyba "Na szlaku"
  • Odpowiedz
@flager: wczoraj akurat na te misje trafilem, tylko ze dla bounty huntera, nie pamietam jak sie nazywala ale polegala na wsadzeniu przestepcow na czas :P
  • Odpowiedz