Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Takie o to głośniki na bazie poczciwych Altusów 110 udało mi się stworzyć. To znaczy nie samemu, bo ja tylko zaprojektowałem i wykonałem obudowy, a renowacją, nowymi zwrotnicami, zestrojeniem i tak dalej zajęła się firma Wilk Audio Projekt. Ale i tak jestem zadowolony ze swojej roboty. Jak ktoś chce będzie chciał to mogę mini fotorelację z budowy wrzucić.
#chwalesie #glosniki #majsterkowanie #tonsil #altus #zrobtosam
Erni89 - Takie o to głośniki na bazie poczciwych Altusów 110 udało mi się stworzyć. T...

źródło: comment_bryr0u5UaLZKiEDPDixAXExinBldGmyW.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wywijas: dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach. Wszystko też zależy jaką część prac będziesz wstanie wykonać samodzielnie. Ja o dziwo zmieściłem się w założonym budżecie, co mało kiedy mi się udaje jak sam buduję. Jakby co to odezwij się na PW
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ibanez_: Rozumiem fanatyków, ale uważam, że Altusy 110 to takie Polonezy. Jest mnóstwo zachowanych w oryginale. Więc kilka można poświęcić na ciekawe projekty. A grają naprawdę dobrze. Kilka miesięcy temu bym nie uwierzył, że mogą grać tak ladnie
  • Odpowiedz
@PanKracy582: This. Wtedy Głośność>Jakość
@Erni89: Sam mam Altusy 75 i potrafią nawet dobrze zagrać, chociaż one bardziej nadadzą się do muzyki elektronicznej, gorzej z metalem, którego notabene słucham na codzień.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: Całkiem nowe. Z Altusów zostały tylko średnio i niskotonowce oraz obręcze. Stare kolumny posłużyły za dawce organów i do wzorowania się względem stylistyki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ibanez_: 75 dawno nie słuchałem, więc nie będę się wypowiadał. Ale 110 moim zdaniem to był zmarnowany potencjał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Erni89: KOSZMAR. Weź im te czarne panele chociaż zdejmij, zrób całe czerwone i będzie lepiej. Nie rozumiem po co upiększać Altusy które same w sobie są ładne ( _)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Djkudlaty: Altus budy miał ładne, ale za małe. Nowe są większe. Panele są na stałe. Mi się podobają, tobie nie, każdy ma inny gust
  • Odpowiedz