Wpis z mikrobloga

  • 0
Dostałem od sąsiadki #sernik za instalację firefoxa. Bez rodzynek. Niektórzy starzy ludzie głosują na pis bo po prostu nienawidzą komuny i wszystko poza prawicą im sie z tym kojarzy. Lubię ja. Nawet jej dodałem zakładkę z #tvpisinfo żeby sobie mogła sobie oglądać bo bidula telewizora nie ma. Ma 70 lat i mogę z nią porozmawiać o polityce, a nie jak zacietrzewieni po obu stronach #polityka co uzurpują sobie prawo do twierdzenia że mają jedyną słuszną rację. Gdzie jest #dyplomacja, klasa i dyskurs. Poszedłbym sobie na takie wybory, gdzie myślałbym: "Oni są spoko. Na nich zagłosuje". Nie muszę iść wybierać mniejszego zła. PS. W trakcie pisania tych pierfół przyniosła mi jeszcze smalec z cebulą i skwarkami. Hehe. A że mam właśnie swoje kiszone ogórki to trafiła idealnie #sasiadkaznaprzeciwka #przemyslenia
Aou - Dostałem od sąsiadki #sernik za instalację firefoxa. Bez rodzynek. Niektórzy st...

źródło: comment_9uIdCYKVW7inb14XPvS2g3wCZrcGDThn.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@Aou

Gdzie jest #dyplomacja, klasa i dyskurs


A porównaj sobie debaty polityczne sprzed 20 lat do tych z dzisiaj... Zupełnie inny poziom dyskusji. Dyplomacja i klasa zanikły wraz z tym, jak społeczeństwo interesuje tylko rozrywka. Chleba i igrzysk dobry panie!
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@le_waq nie wiem chłopie ale moja sąsiadka była internowana za prlu. Tego skojarzenia w jej głowie nie odmienisz.
  • Odpowiedz