Wpis z mikrobloga

@Gran_imperio: myślę że jak się uprzesz to jasne że tak, tym bardziej że ikea chyba nie jest problematyczna jeśli chodzi o gwarancje. Po prostu wymienią na inny. U mnie też to jest w każdym razie i nie przeszkadza mi to wcale :)
  • Odpowiedz
@killmeplease: Jeszcze nie zgłaszałem ale jak popytałem wśród znajomych to trzeba zgłaszać reklamacje (masz 10 lat gwarancji na to) i później jest loteria jakie wam dadzą - czy z serii z tym klikaniem czy poprawione :) czasami trzeba zgłaszać do skutku ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Morus123: Ja sobie dałem spokój ze zgłaszaniem, jak to zauważyłem byłem zły ale w sumie wcale mi nie przeszkadza wolę sobie darować czekanie tym bardziej, że nie ma pewności czy następny fotel nie będzie klikał.
  • Odpowiedz
@Gran_imperio: Stary wątek, ale może kogoś zainteresuje. Mi się udało to nieco wytłumić, ale po 1. nie jest to takie proste, sporo z tym #!$%@?, po 2. całkowicie tego stukania nie wyeliminowałem - po prostu nie jest to już taki metaliczny dźwięk tylko takie trochę cichsze, stłumione stuknięcie. Może jakby się bardziej postarać to dałoby się jeszcze poprawić. Ja i tak jestem zadowolony z efektu, bo mnie to #!$%@?ło niemiłosiernie, ale
  • Odpowiedz
Winowajcą jest ten srebrny bolec, którego fragment widać na tym zdjęciu. Trzeba odkręcić siedzisko, żeby się do niego dostać. I teraz nie pamiętam dokładnie co zrobiłem, żeby to wyciszyć, chyba poprzyklejałem kawałki duct tape'a pod tym bolcem i nad nim, może można też do niego samego przykleić. Ale ostrzegam, że dostęp do niego jest utrudniony i nie jest to takie proste jak brzmi. Z tego co pamiętam jest on przytrzymywany przez taką
mygal - Winowajcą jest ten srebrny bolec, którego fragment widać na tym zdjęciu. Trze...

źródło: comment_1599513135H78COJMNH3JrHaGGD9jcPh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz