Wpis z mikrobloga

#bitmex #bitcoin Panowie bawie się czasem malutkimi kwotami na bitmex rzędu 0,001 btc ;) ale pytanie mam inne. Dajmy na to że mam otwartą pozycję długą - long. I ustalam sobie np target na 10500 - automatyczny. Czy wówczas system bitmex inaczej to przelicza? Coś na zasadzie umowy - że masz automatyczny limit target ale w zamian mniej Ci oddamy? Czy ten sam mi zysk wyjdzie gdybym poprostu zamykał pozycję ręcznie przy 10500.
#kryptowaluty
  • 4
@Amelcio: W tym przypadku prowizje Bitmexa będą te same - wyższe. Jeśli chcesz niższe prowizje, ustawiaj zamknięcia "Limit" - ale to się wiąże z kolei z tym, że przy bardziej niespokojnych igłach nie uda ci się wszystkiego sprzedać w zadanej cenie.
@motaboy: może inaczej wytłumacze. Najpierw ustawiłem pozycję long, a dopiero potem po prawej stronie przy okienku: zamknięcia na dole po prawej wpisałem target 10500. I chodzi mi o to czy dostanę mniej zysku z takiej transakcji niż gdybym poprostu ręcznie zamknął po cenie market przy 10500. nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem. Pytanie dotyczy sytuacji gdy w jednym i drugim przypadku uda mi się zamknąć dokładnie przy 10500 czy różnił będzie się