Wpis z mikrobloga

Miałem kontrolę kominiarza i okazało się, że mam w łazience zbyt małą kratkę wentylacyjną oraz brak dostępu do pełnej długości rury z gazem.

Co do rury to poradzę sobie jakąś zamykaną klapkę czy drzwiczkami - jak ktoś wie jak to się nazywa to może dać znać bo nie wiem jak tego szukać.

Ale ni cholery nie wiem jaki powinien być wymiar kratki wentylacyjnej w łazience. Kominiarz stwierdził jedynie że za mała. Są jakieś przepisy, które to regulują? Łazienka ma mniej niż 6m2

#budownictwo #urzadzajzwykopem #remontujzwykopem #kiciochpyta
  • 12
  • Odpowiedz
powinna być nie mniejsza niż 14x14

@Silikon:
Jest jakiś przepis?
Ja mam mniejszą.
I przepływ jest. I kominiarz wczoraj był i nic nie powiedział.
@KornixPL:
Wydaje mi się że po prostu musi być odpowiedni przepływ, wiec nie ma określonego rozmiaru.
  • Odpowiedz
@KornixPL: protokół masz dostać do ręki z wypisanymi wadami dodatkowo powinieneś podpisać się na nim bo jak kominiarz udowodni że był u ciebie i zostałeś o wadach poinformowany?
  • Odpowiedz
@KornixPL: protokół powinieneś dostać zaraz po kontroli. jeden zostaje u ciebie a drugi z Twoim podpisem zabiera kominiarz jak podkłada że zostałeś poinformowany o nieprawidłowościach instalacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KornixPL: a ty nie kupywałeś tego lokum jakoś ostatnio? Zgłaszaj reklamację, ale musisz mieć protokół od kominiarza.
  • Odpowiedz