Wpis z mikrobloga

Czy Jacek K naprawdę w filmie N widzi przejaw normalnej aktywności seksualnej kobiety?

Picie piwa to prawie alkoholizm.
Palenie trawy to wstęp do narkomanii.

Śmierdzi mi to hipokryzją i próbą manipulacji na kilometr.

No nic, póki co nie zamierzam nakładać kominiarki w mojej sypialni, nawet gdyby nowoczesny, postępowy i tolerancyjny Jacek K miał nazywać mojego zachowanie ciemnogrodem.
#jaktoogarnac
luzdelsur1 - Czy Jacek K naprawdę w filmie N widzi przejaw normalnej aktywności seksu...

źródło: comment_a5ElFMGZKa4bLDW6rgYt6rVOQOxWNTCo.jpg

Pobierz
  • 13
@luzdelsur1: mnie zastanawia jak się ma jego obrona Natalii, do tych wszystkich komentarzy pod filmem z nią, a których nie usuwał znaczny czas, na temat jej wyglądu czy rzemiosła aktorskiego łącznie z tytułem i ścieżką do odnalezienia w sieci.
@bez_razu: wg mnie j. jest generatorem hejtu, potem mpczwórkowanie i że on pokrzywdzony. A co mają powiedzieć bohaterowie jego filmów? On nieprzychylne komentarze, skierowane w jego stronę kasuje, pozostawiając wolność wypowiedzi na temat bohaterów, którzy biorą udział w tej szopce. Całe gówno na nich się wylewa. Do kogo oni mają pójść z roszczeniami? Bo jakby nie było, to on z nich wyciągnął informacje, dzięki którym ci ludzie zostali namierzeni, zweryfikowani. Ludzie
@luzdelsur1: ja bym jeszcze dodał, że także w średniowieczu stosowało się metody ścięcia głowy, palenia na stosie, strącania do lochu, za herezję, kłamstwo i oszustwo. Więc przypominam panu Kierownikowi że nie żyjemy w średniowieczu i każdy z nas ma prawo do krytyki i obnażania wszelkich niezgodności związanych z działalnością gospodarczą pana Kierownika, a jeżeli pan Kierownik tego nie rozumie to jest ciemnogród albo po prostu głupi.