Wpis z mikrobloga

@Geekstok: Bez urazy, ale mam wrażenie, że robicie ten portal tylko dla seo/reklam/bo poszedł jakiś unijny grant na to i trzeba produkować.
W tym artykule przyładowo fajnie by było zobaczyć jakieś konkrety z okilicy:
- link/adres tych dwóch sklepów z planszówkami, które w ogóle mamy w Białymstoku (Magiczny Rynek / Pomysłowa Kredka)
- jakieś wspomnienie/podsumowanie inicjatyw planszówkowych działających w okolicy: Planszówki Johnego i Mateusza, Grota, Koło Naukowe Gier na WI PB,
@Geekstok: Oj, kiepski artykuł. Jeśli do nowicjusza to zbędna mu wiedza do podziale na euro i ameri, szczególnie poparta tak fatalnymi przykładami. Jeśli do zaawansowanych to z kolei zbędne słowa o monopolu, który już dawno powinien stać się historią. Do tego kilka bez ładu rzuconych gier i informacji. Zupełnie jakby ktoś chciał napisać artykuł, ale kompletnie nie wiedział o czym.
@jszq: Urazy nie chowamy ;) Geekstok nie jest finansowany z grantów, ani nie realizuje niczyjej polityki promocyjnej, portal zrodził się w głowach ludzi, którzy dumni są z miejsca, w którym żyją i chcą się tym podzielić #ocieplaniewizerunkupodlasia ( ) Współpracujemy z Politechniką Białostocką i Uniwersytetem, to właśnie studenci w głównej mierze w wolnych chwilach się tym zajmują. Ja osobiście mam #0groszyzawpis, moją zapłatą są Wasze
@Jednobrewy: Tekst w założeniu miał być po trosze dla wszystkich - nowicjuszy i zaawansowanych. Rozbudzić ciekawość w tych, którzy planszówki porzucili wraz z dzieciństwem oraz zachęcić do dyskusji stałych graczy, którzy podzielą się opiniami na temat wartościowych tytułów. Szkoda że nie trafiliśmy w Twoje gusta, liczy się dla nas każda opinia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)