Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#konsole #ps4 #telewizory

Mirki szukam TV, w cenie do 2k, max 2.5k pod konsole głównie.

Z recek wyczytałem że Samsung UE50NU7472UXXH, który jest już słabiej dostępny, Panasonic FX620, Philips 50PUS6703, LG 50UK6750(6300) - nie bardzo wiem czym tę serie się tak naprawdę różnią.

Jak rozumiem w każdym z tych TV na HDR faktycznie dzkalakcy w tej cenie nie ma co liczyć ze względu na słaba jasność maksymalną? Który wybrać. Nie mam jakichś animozji w stosunku do żadnej marki.
  • 7
@klocu26 problem naszej cywilizacji. Za duży wybór. Wiesz, że większość ludzi napisze ci żebyś brał ten co oni mają, nie znając specyfikacji reszty telewizorów. Bo tak naprawdę chcesz żeby ktoś za ciebie podjął decyzję i ci powiedział co masz kupić. Może idź po prostu do sklepu i popatrz na nie i sam podejmij decyzję. Wierzę w ciebie.
@klocu26 imo bardzo dużym plusem samsunga jest system tizen - mam porównanie z jednym z nizszych modeli philips i nie mógłbym używać tego tv bez jakiegoś mi boxa
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwiestronyhistorii: no tak, ale 3k to już sporo więcej niż chce wydać. Szukałem do 2k, rozszerzyłem do 2.5, znowu jak wydam 3, to za 4.5 można szukać zeszłorocznego oleda i tak w kółko. Ale czytałem. Że ta seria 8002 jest naprawdę w porządku. W sensie pisali tak o NU czyli ubiegłorocznej ale myślę że nowsze RU nie jest gorsze. Gdyby dało się kupić nowe NU7472 to nie zastanawialbym się. Ale zostały
@klocu26 taki kłopot bogactwa wyboru. Prawda jest taka że w tej półce cenowej telewizory nie różnią się aż tak bardzo i nie ma też niewiadomo czego oczekiwać bo niestety jest to kategoria tzw. budrzetowców. Też czytałem że te samsungi nu Serii 7 są najlepsze w tej cenie więc życzę udanych łowów Mirku
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwiestronyhistorii: teraz czytam to piszą że lepsze Philipsy PUS7303, zaraz ktoś pisze że jakiś tam tcl ep680 itd. Gdzie nie czytasz to co innego polecane. Tak swoją drogą to dziwi mnie że teraz tv w tej klasie mają 50/60Hz a za czasów bumu na 3d budżetowce miały matryce 120 Hz