Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Susan_Storm: ja #!$%@?. Tu się muszę z wami zgodzić. Ja rozumiem że ona może się komuś spodobać, bo każdy zasługuje na miłość. Ale to jest ewidentne zebranie o cipe.
  • Odpowiedz
@Susan_Storm potem taki paszczur naczyta się komplementów i po pewnym czasie będzie patrzyła tylko na facetów 6/10 wzwyż, jej te komentarze pewnie piszą typowe Wojtki 5/10 i oni już na pewno nie mają szans u niej xD
  • Odpowiedz
@wielad: prawda... tak samo jest z tymi 8/10 i wzwyż ( ͡º ͜ʖ͡º)... znam typiare 9/10 co ze mną do szkoły kiedyś chodziła... przebierała w chłopakach, nawet za jednym chadem do Anglii pojechała. Po miesiącu wróciła, bujala się z innym ten jej formę zalał. Dziś śmiga sama z wózkiem i szuka desperacko byle kogo...
  • Odpowiedz
@Moritz90: to jej wybór i ona ponosi tego konsekwencje. Pewnie wieczorami siedzi i myśli nad tym jak #!$%@? że "ten cichy piotrek liceum to w sumie taki zły nie był a teraz ma dobrą robotę, może nie od wygląda jakoś super ale może by mnie szanował i kochał". Takie życie #!$%@? zero litości. Tak samo dla przegrywow co obrażają dziewczyny. Za 1p lat tak samo będą siedzieć sami i ,astanawiac się
  • Odpowiedz
@wielad: żebyś wiedział, ze tak mysli. W piątek byłem na browarze na mieście i ja spotkałem... to podbijała jak desperatka. W średniej za nią latałem, nawet się spotykaliśmy, ale pojawił się piłkarzyk w różowym polo i z irokezem w stylu Beckham - no i się skończyło... #przegryw rozumiem jakoś - oni są po prostu #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Moritz90: ale życie to ciągła walka z #!$%@?. To nie znaczy że trzeba się poddać i nic nie robić. Bo wtedy nie wyjdzie się z sytuacji tylko jeszcze bardziej się ją pogłębi.
  • Odpowiedz
@wielad: napisałeś jak rapował kiedyś Talib Kweli w Beautiful Struggle ( ͡º ͜ʖ͡º)... prawda, wiem to stary i doceniam ze to mówisz. Sam miałem taki etap w życiu - gdy znów przeginalem w druga stronę. Życie to ani wieczne party, ani piwnica. Ja ich rozumiem po prostu, bo gdy utkniesz w jakiejkolwiek stagnacji to ciężko z tej pułapki się wydostać
  • Odpowiedz
@Moritz90: w gimnazjum byłem przegrywem chociaż sam siebie nigdy za takiego nie uważałem, potem poniósł mnie melanż narkotyki i alkohol i z każdej sytuacji w życiu było mi ciężko wyjść ale nigdy nie usiadłem na dupie narzekając jaki świat jest zły tylko robiłem wszystko w kierunku żeby to zmienić.
  • Odpowiedz
@wielad: no widzisz to moglibyśmy sobie podać dłonie. Ja epizod melanżowy w liceum i 2 lata temu (ten to był zbyt mocny, ale uzasadniony ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Wiesz, ja wole ludziom podać dłoń nich ich „zbesztać”. Nie śmieje się z nich, wręcz staram się zrozumieć i nawet pomoc jak możliwość jest. Istota zrozumienia pewnego problemu jest matka otwartości i mądrości życiowej. Gdy człowiek rozumie lub
  • Odpowiedz
@Moritz90: ja wolę besztać bo żeby im pomóc musiał bym mieć minimum współczucia dla nich. A ja gardzę marnowaniem życia, bo jakbym miał 10 żyć to każde bym przeżył na maxa. A jak widzę gościa co ma 20 lat i jakieś wady a wiedzy na #przegryw i ukazała się nad sobą zamiast zmienić coś żeby był lepiej to mnie #!$%@? strzela
  • Odpowiedz