Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam jakiegoś zegarka. Dotychczas miałem g-shocka ale pościerał się trochę i chciałbym coś takiego bardziej eleganckiego. Budżet to około 500-700 zł. Trochę już sobie pogrzebałem i najbardziej podobają mi się Citizeny, możecie coś o nich powiedzieć?
Lub po prostu podajcie swoje typy, dla 21 latka na co dzień do noszenia.
#zegarki
  • 52
  • Odpowiedz
@AllieCaulfield: właśnie niestety niezbyt znam się na tych rozmiarach. Do chwili obecnej nosiłem g shocka którego dostałem na urodziny pare lat temu. Ręki w nadgarstku nie mam wielkiej uznałbym ze raczej jest średnia. Zależy mi właśnie aby posiadał on szafirowe szkło, plus ten Casio z wyglądu bardzo mi pasuje ale pewnie będzie za duży skoro mówisz ze ma wielki rozmiar.
Powiedz mi czy zegarek z tej strony to jakieś dodatkowe
  • Odpowiedz
@orlo2299 zamawianie z CreationWatches, poza ewentualnymi kosztami przewalutowanie w Twoim banku, wiaze sie z kosztem doliczonego VATu. W przypadku wysylki kurierem VAT jest pewny. Wysylka poczta, bez pudelka a jedynie w takim ichnym materialowym worku daje Ci szanse na ominiecie VATu. Ja zamawialem raz kurierem, raz poczta i rzeczywiscie nie doliczyli nic za drugim razem.
  • Odpowiedz
@orlo2299: w Polsce za te same zegarki płacisz dużo więcej. Dutyfreeislandshop.com polecam, sam tam kupowałem, sporo osób tutaj również tam kupowało. Przy zamówieniu wybierasz opcje "pouch" i dostajesz zegarek zabezpieczony folia z papierami tylko że bez pudełka. Wtedy jest to wysyłane jako list i dzięki temu nie płacisz cła.
  • Odpowiedz